Фіорентина — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-28 23:45 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та ... Фіорентина — Інтер — 0:1. Чемпіонат Італії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) та Інтер (Мілан).

Фиорентина - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаФиорентина - Интер - 0:1. Чемпионат Италии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 22-й тур

Фіорентина (Флоренція) — Інтер (Мілан) — 0:1 (0:1)
Голи: Lautaro Martínez (14)

Предупредження: Алессандро Бастоні (42), Джонатан Іконе (45+3), Ю. Соммер (75), Павар (82)

Огляд матчу Фіорентина — Інтер:

«Фіорентина» та «Інтер» зійшлися в напруженому матчі Серії А на легендарному «Стадіо Артеміо Франкі». Обидві команди боролися за дорогоцінні три очки, і хвилювання на полі було відчутним від самого початку. На 14-й хвилині «Інтер» взяв гору над «Фіорентиною», коли Л. Мартінес вразив ворота суперника, розлютивши вболівальників. По ходу гри напруга наростала, що призвело до серії жовтих карток. На 42-й хвилині «Інтер» отримав попередження А. Бастоні, а на 45-й хвилині — Дж. Іконе з «Фіорентини». Пролунав свисток на перерву, і рахунок залишився 0:1 на користь «Інтера». Обидві команди перегрупувалися, зробивши в перерві важливі заміни, щоб змінити хід гри. На 46-й хвилині «Фіорентина» випустила Артура Мело замість М. Лопеса, сподіваючись на новий імпульс в атаці. Тим часом «Інтер» здійснив одразу три заміни — М. Дарміан змінив Д. Дамфріса, А. Бастоні був замінений на Ф. Ачербі, а М. Турам звільнив місце для М. Арнаутовича, і все це на 60-й хвилині. Другий тайм продовжився з невпинними атаками з обох сторін.

«Фіорентина» намагалася зрівняти рахунок, але її не пускала на поле стійка оборона «Інтера». На 76-й хвилині господарі поля втратили можливість реалізувати пенальті, коли Н. Гонсалес не зміг пробити з точки. Ближче до кінця матч прийняв напружений оборот. На 77-й хвилині «Інтер» вирішив замінити Л. Мартінеса на А. Санчеса, сподіваючись закріпити свою перевагу. Однак у грі не обійшлося без жовтих карток: на 82-й хвилині «Інтер» отримав попередження Б. Павард. В останні хвилини гри обидві команди провели нові заміни. На 83-й хвилині «Інтер» замінив Б. Паварда на Ю. Біссека, а «Фіорентина» ввела в гру Л. Бельтрана замість А. Барака. Через хвилину «Фіорентина» провела ще одну заміну: А. Дункан вийшов замість Р. Мандрагори. На 89-й хвилині «Фіорентина» зробила останню заміну: Ф. Парізі вийшов замість Н. Міленковича. Однак ця зміна мало вплинула на результат гри. Суддя дав фінальний свисток, і «Інтер» відсвяткував важку перемогу з рахунком 0:1. Незважаючи на те що рахунок залишився незмінним, кожна хвилина гри була наповнена напругою і дією. Цей матч став нагадуванням про конкурентоспроможність і непередбачуваність Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Фіорентина, Інтер — Ювентус.