Атлетіко — Валенсія — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-29 00:05 28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Валенсія — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

28 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Валенсія (Іспанія).

Атлетико - Валенсия - 2:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Валенсия - 2:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Валенсія (Іспанія) — 2:0 (1:0)
Голи: Семюел Ліно (45+4), Депай (57)

Предупредження: Науель Моліна (49)

Огляд матчу Атлетіко — Валенсія:

Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Валенсією в матчі Ла Ліги У напруженому і довгоочікуваному матчі Ла Ліги Атлетіко Мадрид здобув перемогу над Валенсією з рахунком 2:0. Гра проходила на чудовому стадіоні Estádio Cívitas Metropolitano і подарувала вболівальникам і гравцям приголомшливу атмосферу. У перерві рахунок був 1:0 на користь «Атлетіко Мадрид», завдяки голу С. Ліно, забитому за мить до перерви. Гол Ліно запалив домашню публіку, наповнивши стадіон хвилею хвилювання і передчуття другого тайму. Після перерви події продовжилися, обидві команди боролися за перевагу на полі. На 49-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетіко Мадрид» Н. Моліна, що ще більше посилило напругу матчу. На 55-й хвилині «Валенсія» провела першу заміну, випустивши Ф. Переса замість Р. Яремчука, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Проте вже за дві хвилини «Атлетіко Мадрид» завдав нового удару, цього разу зусиллями М. Депая, збільшивши свою перевагу до 2:0. На 59-й хвилині Х. М. Гіменес був замінений на А. Вітселя, зміцнивши півзахист «Атлетіко Мадрид».

Атлетіко Мадрид" продовжив вносити тактичні зміни: Р. Рікельме, А. Мората і М. Льоренте замінили С. Ліно, М. Депая і Р. де Поля на 67-й хвилині. Намагаючись відігратися, «Валенсія» ввела в гру Х. Гільямона та Х. Васкеса на 79-й хвилині. Габріель Пауліста та К. Озкакар також були замінені у складі гостей. Кульмінація матчу настала наприкінці, коли «Атлетіко Мадрид» зробив останню зміну на 81-й хвилині, випустивши П. Барріоса замість С. Нікеса. Барріоса замість С. Нігеса. Невдовзі Нігес отримав жовту картку, що підкреслило напруженість матчу. У спробі переломити хід гри «Валенсія» зробила останню заміну на 89-й хвилині, випустивши Д. Лопеса і Х. Дуро замість Х. Гонсалеса і А. Марі. Однак, незважаючи на всі зусилля, матч завершився комфортною перемогою «Атлетіко Мадрид» із рахунком 2:0. Обидві команди продемонстрували свої таланти та цілеспрямованість протягом усієї гри, продемонструвавши якість футболу Ла Ліги. Перемога «Атлетіко» дозволила «Валенсії» набрати важливі очки в боротьбі за чемпіонський титул, а «Валенсія» прагнутиме відігратися в найближчих матчах. Матч на «Естадіо Сівітас Метрополітано», безсумнівно, запам’ятається як захопливе протистояння, сповнене цікавих моментів і найвищої майстерності. Футбольні вболівальники по всьому світу з нетерпінням чекають наступного поєдинку між цими двома грандами світового футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Атлетіко — Райо Вальєкано, Валенсія — Альмерія.