Хетафе — Гранада — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-29 23:57 29 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і ... Хетафе — Гранада — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

29 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Хетафе (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Хетафе - Гранада - 2:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистикаХетафе - Гранада - 2:0. Чемпионат Испании, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 22-й тур

Хетафе (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 2:0 (2:0)
Голи: M. Greenwood (21), Майораль (36)

Предупредження: Ріко (13)

Огляд матчу Гетафе — Гранада:

Команда «Гетафе» здобула перемогу над командою «Гранада» з рахунком 2:0 у матчі Ла Ліги, що пройшов на стадіоні «Естадіо Колізеум». Господарі поля домінували в матчі від самого початку, зберігаючи перевагу протягом обох таймів і здобувши заслужену перемогу. На 13-й хвилині гравець «Гетафе» Д. Ріко отримав жовту картку, що стало незначною перешкодою, яка не завадила грі його команди. Лише через вісім хвилин, на 21-й хвилині, М. Грінвуд, забивши гол, забезпечив своїй команді ранню перевагу. На 36-й хвилині Б. Майораль забив ще один вражаючий гол, і «Гетафе» продовжив нарощувати свою перевагу. З іншого боку, «Гранада» намагалася знайти свою точку опори, про що свідчить промах М. Узуні з пенальті на 59-й хвилині. На 59-й хвилині «Гранада» вирішила зробити заміну, випустивши Г. Гумбау замість О. Мелендо. Сподіваючись переломити хід матчу, вони спробували привнести в гру свіжі сили. На 63-й хвилині «Гетафе» наслідував їхній приклад, замінивши Х. Мату на Е. Унала. На 71-й хвилині «Гетафе» зробив шквал замін. Б. Майораль поступився місцем К. Алену, Жорді був замінений на Ф. Ангілері, а Ю. Сантьяго замінив Г. Альвареса.

Ці зміни були спрямовані на те, щоб зберегти перевагу «Гетафе» в рахунку та закріпити її. У кінцівці матчу напруга була високою, бо обидві команди боролися за контроль. На 87-й хвилині гравцеві «Гранади» Бруно Мендесу була показана жовта картка, що посилило їхнє розчарування. На 89-й хвилині вони зробили ще дві заміни: К. Нева вийшов замість Ф. Мауаси, а М. Узуні — замість А. Пуертаса. У міру того як час наближався до повного тайму, обидві команди активізували свої зусилля. На 90-й хвилині А. Медіна з «Гранади» отримав жовту картку, а за кілька миттєвостей потому М. Грінвуд з «Гетафе» також отримав попередження. Незважаючи на пізню драму, жодній з команд не вдалося змінити рахунок, і матч завершився перемогою «Гетафе» з рахунком 2:0. Цей результат, безсумнівно, додасть впевненості «Гетафе», який прагне піднятися вище в турнірній таблиці Ла Ліги. Тим часом команді «Гранада» необхідно перегрупуватися і проаналізувати свої дії, щоб у майбутньому відігратися. На «Естадіо Колізеум» відбулося захоплююче протистояння, яке продемонструвало пристрасть і майстерність, що роблять футбол одним із найулюбленіших видів спорту у світі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хетафе — Реал, Гранада — Лас-Пальмас.