Фулгем — Евертон — 0:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-30 23:41 30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і ... Фулгем — Евертон — 0:0. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулхем (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Фулхэм - Эвертон - 0:0. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаФулхэм - Эвертон - 0:0. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Фулгем (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 0:0 (0:0)

Попередження: Жоао Палінья (26), B. Годфрі (28), J. Брантвейт (42)

Огляд матчу Фулгем — Евертон:

«Фулгем» і «Евертон» зустрілися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Крейвен Коттедж». Матч завершився безгольовою нічиєю, обидві команди мали рівну кількість можливостей, але не змогли забити. Гра почалася у високому темпі, обидві сторони шукали можливість для раннього прориву. На 26-й хвилині гравець «Фулхема» Дж. Палхінья отримав жовту картку, а всього за дві хвилини Б. Годфрі з «Евертона» також опинився в суддівській книжці. У першому таймі обидві команди продовжували наполегливо битися, але жодна зі сторін не змогла домінувати. На 42-й хвилині жовту картку отримав гравець «Евертона» Дж. Брантуейт, що ще більше посилило напруження гри. У перерві рахунок залишився 0:0, і було очевидно, що в перерві в обох менеджерів знайшлися б вагомі слова для своїх команд. Бажаючи змінити динаміку гри, «Фулхем» зробив першу заміну: на 46-й хвилині замість Родріго Муніса вийшов Р. Хіменес. Другий тайм пройшов у такій же конкурентній манері. Обидві команди мали свої шанси, але надійний захист і воротар зберегли рахунок на табло.

На 75-й хвилині «Фулгем» зробив другу заміну: І. Діоп замінив Т. Рима, сподіваючись привнести свіжу енергію в атаку. Коли матч добіг кінця, «Евертон» зробив дві швидкі заміни на 81-й хвилині. Замість Бето вийшов Д. Калверт-Льюїн, а замість Н. Паттерсона — А. Янг. Ці зміни мали посилити атакувальні можливості «Евертона» і дати поштовх пізньому ривку, щоб здобути три цінні очки. В останні хвилини гри, на 90-й хвилині, «Евертон» здійснив останню заміну: А. Данжума замінив Л. Доббіна. Однак ця заміна не справила істотного впливу на рахунок. У підсумку обидві сторони залишилися розчаровані, оскільки їм довелося задовольнитися безгольовою нічиєю. Незважаючи на відсутність голів, матч був наповнений напругою і захопливими моментами. Рішучість гравців, а також тактична боротьба обох менеджерів створили захоплююче видовище для вболівальників на стадіоні «Крейвен Коттедж». Хоча ні «Фулгем», ні «Евертон» не змогли домогтися перемоги в цій зустрічі Прем’єр-ліги, обидві команди продемонстрували свою конкурентоспроможність і стійкість протягом усіх 90 хвилин. Результат підкреслює непередбачуваний характер Прем’єр-ліги, адже будь-яка команда може кинути виклик, незалежно від її положення в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бернлі — Фулгем, Евертон — Тоттенгем.