Кр-л Пелас — Шеффілд Юнайтед — 3:2. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-31 00:06 30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) ... Кр-л Пелас — Шеффілд Юнайтед — 3:2. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Кр-л Пелас (Лондон) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Кр-л Пэлас - Шеффилд Юнайтед - 3:2. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаКр-л Пэлас - Шеффилд Юнайтед - 3:2. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Кр-л Пелас (Лондон) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 3:2 (2:2)
Голи: Е. Ез (17), Е. Ез (27), Майкл Оліз (67) — B. Бреретон Діас (1), J. McAtee (20)

Попередження: A. Надійний (40), J. Робінсон (42), Норрінгтон-Девіс (90+5)

Огляд матчу Кр-л Пелас — Шеффілд Юнайтед:

На «Селхерст Парк» відбувся захопливий матч Прем’єр-ліги між командами «Кристал Пелас» і «Шеффілд Юнайтед», що супроводжувався голами і замінами. У перерві рахунок був 2:2, але в основний час «Кристал Пелас» здобув перемогу з рахунком 3:2. Початок матчу був ударним: гравець «Шеффілд Юнайтед» Б. Бреретон Діас забив усього за одну хвилину до кінця зустрічі, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Однак «Кристал Пелас» швидко відповів на це на 17-й хвилині, коли Е. Езе чудовим голом зрівняв рахунок. «Шеффілд Юнайтед» не здавався і повернув собі перевагу всього за три хвилини, коли Дж. Макети забив другий м’яч у матчі на 20-й хвилині. Гра продовжилася, коли на 27-й хвилині гравець «Кристал Пелас» Е. Езе знову зрівняв рахунок, забивши свій другий гол і довівши рахунок до 2:2. На тлі бурхливих емоцій у першому таймі було видано кілька жовтих карток. А. Трасті з «Шеффілд Юнайтед» отримав попередження на 40-й хвилині, а Дж. Робінсон — на 42-й. У перерві обидві команди зробили кілька замін, намагаючись перехопити ініціативу в грі. На 46-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» випустив А. Брукса і Р. Норрінгтон-Девіса, а «Кристал Пелас» відповів виходом Дж. Шлуппа замість М. Олісе.

У другому таймі змін побільшало: на 52-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» здійснив третю заміну, замінивши І. Грбіча на В. Фодерінгема. У складі «Кристал Пелас» також відбулися зміни: на 63-й хвилині О. Макберні замінив В. Осулу. Остаточно глухий кут був перерваний на 67-й хвилині, коли гравець «Кристал Пелас» М. Олісе забив блискучий гол, подарувавши своїй команді таку необхідну перевагу. По ходу гри «Кристал Пелас» продовжував робити заміни, щоб зберегти свою перевагу, замінивши М. Олісе на Дж. Шлуппа на 70-й хвилині та Е. Езе на Д. Озоха на 78-й хвилині. Шеффілд Юнайтед також зробив низку замін, щоб спробувати врятувати матч: Дж. Робінсон замінив Й. Ларусі на 81-й хвилині. Ларусі на 81-й хвилині, а Г. Хамер замінив К. Арчера на 87-й хвилині. Коли гра сягнула останніх хвилин, напруга зросла, що призвело до шквалу жовтих карток. На 90-й хвилині Р. Норрінгтон-Девіс та А. Ахмедходжич із «Шеффілд Юнайтед» отримали попередження, а «Кристал Пелас» вдалося уникнути подальших дисциплінарних стягнень. У підсумку саме «Кристал Пелас» вийшов переможцем, здобувши в захопливому поєдинку перемогу над «Шеффілд Юнайтед» із рахунком 3:2. Матч продемонстрував стійкість і рішучість обох сторін, забезпечивши захоплююче видовище для вболівальників на «Селхерст Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брайтон — Кр-л Пелас, Шеффілд Юнайтед — Астон Вілла.