Астон Вілла — Ньюкасл — 1:3. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-31 00:17 30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Ньюкасл — 1:3. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

30 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Астон Вилла - Ньюкасл - 1:3. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаАстон Вилла - Ньюкасл - 1:3. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Астон Вілла (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 1:3 (0:2)
Голи: О. Воткінс (71) — Шер (32), Шер (36), Алекс Морено (52)

Попередження: Бубакар Камара (39), Дуглас Луїс (72), Макгінн (77)

Огляд матчу Астон Вілла — Ньюкасл:

«Астон Вілла» зустрілася з «Ньюкаслом» у напруженому матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу, але в підсумку з рахунком 3:1 переміг «Ньюкасл». Перший тайм почався на користь «Ньюкасла», якому вдалося вийти вперед. На 32-й хвилині Фабіан Шар із «Ньюкасла» забив перший гол у матчі, викликавши у своєї команди радість. Лише через чотири хвилини Шар знову довів свою майстерність і забив гол, подвоївши перевагу «Ньюкасла». Спробувавши відігратися, «Астон Вілла» зіткнулася з черговою невдачею: на 39-й хвилині Бен Камара отримав жовту картку. Ньюкасл скористався своєю перевагою і зробив стратегічну заміну на 43-й хвилині, випустивши Александра Ісака замість Мігеля Альмірона. Другий тайм почався з того, що «Астон Вілла» відчайдушно намагалася переломити хід матчу на свою користь. Їхні зусилля принесли плоди на 52-й хвилині, коли «Ньюкасл» спіткало нещастя. Удар гравця «Астон Вілли» Ейдана Морено відбився від гравця «Ньюкасла» і опинився в сітці воріт, зафіксувавши власний гол. «Астон Вілла» сподівалася ще більше скоротити розрив у рахунку і на 62-й хвилині ввела в гру Муссу Діабі, замінивши Леона Бейлі.

Після цього послідував шквал замін: Юрі Тілеманс і Бубакарі Камара замінили Ніколо Дзаніоло і Джейкоба Ремсі відповідно. На 71-й хвилині «Астон Вілла» нарешті знайшла прорив, який так довго шукала. Оллі Воткінс забив чудовий гол, подарувавши господарям поля проблиск надії. Однак радість була недовгою: на 72-й хвилині Дуглас Луїс отримав жовту картку, а на 73-й хвилині надії «Астон Вілли» зрівняти рахунок обірвалися, коли гол було скасовано через офсайд. На 75-й хвилині команда провела останню заміну, замінивши Ліама Майлі на Валентино Лівраменто, намагаючись посилити атакувальні можливості. У міру того як час минав, напруга наростала, що призвело до жовтих карток для гравця «Астон Вілли» Джона Макгінна і гравця «Ньюкасла» Ендрю Гордона на 77-й і 90-й хвилинах відповідно. В останні хвилини гри Ніколо Дзаніоло також отримав жовту картку за «Астон Віллу». У кінцівці матчу «Ньюкасл» здобув перемогу з рахунком 3:1. Два перші голи стали вирішальним фактором, і «Астон Вілла» зазнала важкої поразки на своєму полі. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість протягом усієї гри, забезпечивши захопливе видовище для вболівальників на «Вілла Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шеффілд Юнайтед — Астон Вілла, Ньюкасл — Лутон Таун.