Ман.Сіті — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-31 23:26 31 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Бернлі — 3:1. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

31 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Бернлі (Англія).

Ман.Сити - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Бернли - 3:1. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Бернлі (Англія) — 3:1 (2:0)
Голи: Х. Альварес (16), Х. Альварес (22), Родрі (46) — A. Аль-Дахіл (90+3)

Попередження: H. Ekdal (21), Ederson (76), Робертс (76), J. Doku (81)

Огляд матчу Ман.Сіті — Бернлі:

У матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Етіхад» «Манчестер Сіті» приймав «Бернлі». Господарі поля домінували в грі від самого початку, здобувши комфортну перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 3:1 в основний час. На 16-й хвилині «Манчестер Сіті» забив перший гол, а Х. Альварес переправив м’яч у сітку воріт, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. На 21-й хвилині гравець «Бернлі» Х. Екдаль отримав жовту картку, що підкреслює фізичний характер гри.

Лише за хвилину Альварес завдав ще одного удару по воротах «Манчестер Сіті» на 22-й хвилині, збільшивши перевагу до 2:0. Уболівальники були в захваті від гри своєї команди. У другому таймі «Бернлі» довелося потрудитися: «Манчестер Сіті» продовжив домінувати в другому таймі, і Родрі забив на 46-й хвилині, ще більше зміцнивши свою перевагу. Незважаючи на нелегку боротьбу, «Бернлі» здійснив кілька замін на 59-й хвилині, ввівши в гру Й. Б. Гудмундссона і А. Ремсі, щоб спробувати переломити хід гри. З. Амдуні і К. Робертс також вийшли на поле в спробі змінити результат гри для «Бернлі». На 71-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив першу заміну, випустивши К. Де Брюйне замість Е. Хааланда. Однак розчарування «Бернлі» стало очевидним, коли К. Робертс отримав жовту картку на 76-й хвилині. «Манчестер Сіті» також зробив кілька замін: П. Фоден і Дж. Гріліш замінили двох гравців на 76-й хвилині. Коли гра вступила в завершальну стадію, обидві команди продовжили боротьбу, і жовті картки отримали Едерсон на 76-й хвилині, а Дж. Бернлі зробив останні заміни на 87-й хвилині, випустивши Х. Массенго і А. Аль Альфреш. Массенго і А. Аль Дахіла в спробі врятувати гру. Манчестер Сіті також зробив дві пізні заміни на 87-й хвилині, замінивши Родрі і Х. Альвареса на М. Ковачича і С. Гомеса. Гомеса. Однак саме «Бернлі» вдалося відігратися на 90-й хвилині, коли А. Аль-Дахіл вразив ворота гостей, забивши втішний гол. Загалом «Манчестер Сіті» виявився домінуючою силою в цьому матчі Прем’єр-ліги, здобувши комфортну перемогу над «Бернлі». Голи Х. Альвареса та Родрі, а також їхня сильна гра впродовж усього матчу забезпечили їм успіх на стадіоні «Етіхад».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Ман.Сіті, Бернлі — Фулхем.