Тоттенгем — Брентфорд — 3:2. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-01-31 23:31 31 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Брентфорд — 3:2. Чемпіонат Англії, 22-й тур. Огляд матчу, статистика

31 січня відбувся один із матчів 22-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Брентфорд (Англія).

Тоттенхэм - Брентфорд - 3:2. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистикаТоттенхэм - Брентфорд - 3:2. Чемпионат Англии, 22-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 22-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Брентфорд (Англія) — 3:2 (0:1)
Голи: Ієнома Дестіні Удогіє (48), Джонсон (49), Рішарлісон (56) — Н. Мопе (15), І. Тоні (67)

Попередження: К. Норгаард (17), Кулусевскі (43), Н. Мопе (43)

Огляд матчу Тоттенгем — Брентфорд:

«Тоттенгем» здобув захопливу перемогу над «Брентфордом» із рахунком 3:2 у матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Готспур». Незважаючи на відставання в рахунку в середині тайму, «Тоттенгему» вдалося переломити хід гри в другому таймі й домогтися перемоги. На початку матчу обидві команди продемонстрували високу інтенсивність і рішучість. На 12-й хвилині «Брентфорд» думав, що повів у рахунку, коли М. Рорслев Расмуссен влучив у сітку, але гол був скасований через положення «поза грою». Це викликало суперечки і невдоволення в стані «Брентфорда». Через три хвилини «Брентфорд» нарешті вийшов із глухого кута, забивши гол Н. Мопая. Захист «Тоттенхема» був захоплений зненацька, що дозволило Мопаю скористатися перевагою і вивести свою команду вперед. Радість «Брентфорда» була недовгою: всього через дві хвилини К. Норгаард отримав жовту картку за необережний виклик. Перший тайм продовжував бути затьмарений вилученнями, і на 43-й хвилині Мопай отримав жовту картку за фол. На тій самій хвилині за аналогічний проступок отримав попередження гравець «Тоттенхема» Д. Кулусевскі. На початку другого тайму «Тоттенгем» зробив дві швидкі заміни, щоб переломити хід гри на свою користь. О. Скіпп замінив П. Хойбйорга, а Р. Бентанкур вийшов замість Б. Джонсона.

Ці зміни, схоже, одразу ж далися взнаки, оскільки на 48-й хвилині «Тоттенгем» зрівняв рахунок завдяки голу Д. Удоги. Лише за хвилину «Тоттенгем» уперше в матчі вийшов уперед завдяки голу Б. Джонсона, який вийшов на заміну. Джонсона. На 56-й хвилині «Тоттенгем» збільшив свою перевагу завдяки голу Річарлісона, залишивши «Брентфорд» приголомшеним. Однак гості не здавалися і мужньо чинили опір. На 67-й хвилині «Брентфорду» вдалося скоротити відставання в рахунку завдяки голу І. Тоні. Матч став ще більш напруженим, обидві команди боролися за вирішальні три очки. Коли матч вступив у завершальну стадію, обидві команди зробили заміни в пошуках посилення. Брентфорд випустив М. Йенсена замість Ю. Ярмолюка на 57-й хвилині, а потім Н. Коллінз і М. Рурслев Расмуссен були замінені на К. Ажера і Ж. Дасільву відповідно на 78-й хвилині. Тоттенгем також здійснив зміни, випустивши Дж. Драгусін, а на 88-й хвилині замість С. Баптіста, К. Льюїса-Поттера і М. Дамсгаарда вийшли В. Джанельт, С. Баптіст і К. Льюїс-Поттер. Ближче до кінця матчу напруга зросла, що призвело до жовтих карток Ю. Ярмолюка і Дж. Донлі на 90-й хвилині. У підсумку сенсаційна гра «Тоттенхема» у другому таймі забезпечила їм важку перемогу над «Брентфордом» із рахунком 3:2. Матч продемонстрував непередбачуваність і азарт, які роблять Прем’єр-лігу такою захопливою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Тоттенгем, Брентфорд — Ман.Сіті.