Атлетіко — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-01 00:05 31 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і ... Атлетіко — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

31 січня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетіко (Мадрид) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Атлетико - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетико - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 20-й тур

Атлетіко (Мадрид) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 2:1 (1:1)
Голи: Мандава (35), Депай (90+1) — Альваро Гарсія (42)

Предупредження: Перес (38), Ісі Паласон (61)

Огляд матчу Атлетіко — Райо Вальєкано:

Мадридський «Атлетіко» здобув перемогу в захопливому поєдинку з «Райо Вальєкано» у висококонкурентній Ла Лізі. На стадіоні «Естадіо Сівітас Метрополітано» вболівальники з нетерпінням чекали поєдинку між цими двома запеклими суперниками. Після свистка на перерву рахунок на табло став 1:1, що обіцяло захопливий другий тайм, який і вийшов. На початку матчу обидві команди продемонстрували величезну енергію і рішучість завоювати вирішальні три очки. Першими на 35-й хвилині відзначилися гравці «Атлетіко Мадрид». Реїнільдо вразив ворота суперника, чим викликав бурхливий захват у вболівальників. Однак «Райо Вальєкано» швидко відповів на це голом незадовго до перерви. А. Гарсія продемонстрував свою спритність і влучність, скориставшись помилкою в обороні, щоб зрівняти рахунок. Однак радість гостей була недовгою: у другому таймі «Атлетіко Мадрид» вийшов на поле з новими силами. Менеджер Дієго Сімеоне зробив низку замін, які привнесли свіжі сили та ідеї до складу «Атлетіко Мадрид». А. Вермерен замінив Н. Моліну на 46-й хвилині, а А. Корреа і Р. Рікельме вийшли замість А. Грізманна і С. Ліно на 58-й хвилині.

Остання заміна — М. Льоренте на Р. де Поля на тій самій хвилині. «Райо Вальєкано» також вніс зміни до свого складу, випустивши А. Ратіу замість І. Балліу та М. Креспо замість К. Переса на 65-й хвилині. Однак саме заміни «Атлетіко Мадрид» мали більший вплив на хід гри. На 81-й хвилині матч набув драматичного оберту, коли «Атлетіко Мадрид» скасував гол через визнання офсайду. Господарі поля позбулися можливості повести в рахунку, але продовжували наполегливо йти вперед. На 90-й хвилині, коли здавалося, що гра приречена на нічию, гравець «Атлетіко Мадрид» М. Депай скористався моментом. Його точний удар влучив у сітку воріт, викликавши захоплену реакцію глядачів. Цей пізній гол залишив «Райо Вальєкано» мало часу для удару у відповідь. В останні хвилини гри спалахнули пристрасті, і Франсіско з «Райо Вальєкано» отримав червону картку. На останніх хвилинах матчу жовті картки отримали також П. Чаварріа та Д. Сімеоне. Коли пролунав фінальний свисток, «Атлетіко Мадрид» вийшов заслуженим переможцем із рахунком 2:1. Їхня стійкість, тактична витримка та ефективні заміни зіграли вирішальну роль у досягненні перемоги. Ця важка перемога додасть «Атлетіко Мадрид» упевненості у своїх силах, адже вони продовжують свою кампанію в жорсткій і конкурентній Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Атлетіко, Райо Вальєкано — Севілья.