Атлетик — Мальорка — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-02 23:54 2 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і ... Атлетик — Мальорка — 4:0. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Атлетик (Більбао) і Мальорка (Іспанія).

Атлетик - Мальорка - 4:0. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАтлетик - Мальорка - 4:0. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Атлетик (Більбао) — Мальорка (Іспанія) — 4:0 (2:0)
Голи: Юрі Берчіче (3), Юрі Берчіче (16), Горка Гурузета (62), Ікер Муняїн (89)

Предупредження: К. Ларін (75)

Огляд матчу Атлетік — Мальорка:

Клуб «Атлетік» здобув переконливу перемогу над «Мальоркою» в нещодавньому матчі Ла Ліги на стадіоні «Сан-Мамес Баррія». Команда домінувала впродовж усієї гри і в підсумку перемогла з рахунком 4:0. Давайте подивимося на ключові події, які відбулися під час матчу. Перший тайм розпочався бурхливо: гравець «Атлетіко» Юрій Берчіче двічі вразив ворота суперника. Лівий захисник забив на 3-й та 16-й хвилинах, забезпечивши своїй команді комфортну перевагу 2:0 перед перервою. У другому таймі «Мальорка» зробила першу заміну відразу після перерви, замінивши Х. Копете на В. Мурікі. На жаль для «Мальорки», ці зміни мало що дали «Атлетіку». На 62-й хвилині Гаїска Гурузета ще більше збільшив перевагу «Атлетика», завершивши гру. По ходу гри обидві команди зробили кілька замін, щоб освіжити склади. На 67-й хвилині «Атлетик» випустив І. Руїса де Галаррету замість А. Еррери, а на 68-й хвилині Н. Вільямс замінив І. Вільямс замінив І. Муніаїна.

«Мальорка» також зробила заміну: Г. Гонсалес і А. Санчес замінили Н. Відаля і С. Дардера на 57-й хвилині. Дардера на 57-й хвилині. На 76-й хвилині вони ще більше змінили склад, замінивши Д. Родрігеса і К. Ларіна на Х. Льябреса і А. Пратса. Жовті картки не були в дефіциті під час гри, і К. Ларін із «Мальорки» отримав одну на 75-й хвилині за грубий підкат. Атлетіко" продовжував домінувати, і зрештою на 89-й хвилині Ікер Муніаїн вчетверте вразив ворота суперника. Матч завершився впевненою перемогою «Атлетіко» з рахунком 4:0, продемонструвавши свою перевагу над «Мальоркою». Сильна гра і переконлива перемога, безсумнівно, піднімуть настрій команди, яка продовжить свій шлях у Ла Лізі. Обидві команди скористалися замінами, випустивши на поле свіжі сили. Цей стратегічний хід дозволив менеджерам контролювати рівень фізичної підготовки гравців і привнести в гру нову енергію. Загалом, комфортна перемога «Атлетіка» над «Мальоркою» продемонструвала силу клубу та майстерність його гравців. Ця перемога, безсумнівно, додасть клубу впевненості, адже в майбутньому він прагне домогтися ще більших успіхів.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Альмерія — Атлетик, Мальорка — Райо Вальєкано.