Страсбур — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-02 23:59 2 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ... Страсбур — ПСЖ — 1:2. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Страсбур (Франція) і ПСЖ (Париж).

Страсбур - ПСЖ - 1:2. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаСтрасбур - ПСЖ - 1:2. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Страсбур (Франція) — ПСЖ (Париж) — 1:2 (0:1)
Голи: D. Bakwa (68) — Мбаппе (31), Асенсіо (49)

Попередження: I. Сіссоко (27), Л. Ернандес (30), J. Мванга (54), M. Senaya (63), Вієйра (77)

Огляд матчу Страсбур — ПСЖ:

У напруженому і захопливому футбольному матчі Ліги 1 «Страсбург» змагався з «Парі Сен-Жермен» на легендарному стадіоні «Стад де ла Майнау». Рахунок у перерві був 0:1 на користь «Парі Сен-Жермен», але до кінця матчу гості вийшли переможцями з рахунком 1:2. Початок матчу пройшов у швидкому темпі, обидві команди прагнули заволодіти м’ячем. На 6-й хвилині «Парі Сен-Жермен» отримав нагоду повести в рахунку, коли було призначено пенальті. Однак Кіліан Мбаппе не зміг реалізувати пенальті, на розчарування вболівальників гостей. По ходу матчу напруга на полі наростала, що призвело до серії жовтих карток. На 27-й хвилині попередження отримав гравець «Страсбура» І. Сіссоко, а на 30-й хвилині — гравець «Парі Сен-Жермен» Л. Ернандес. Перший гол у матчі відбувся на 31-й хвилині: Кіліан Мбаппе спокутував свою провину, забивши м’яч у сітку воріт і подарувавши своїй команді заслужену перевагу. Вирішивши відігратися, «Страсбур» вийшов уперед у другому таймі. На 49-й хвилині М. Асенсіо з «Парі Сен-Жермен» збільшив перевагу в рахунку, і господарям поля довелося нелегко. Обидва менеджери провели низку замін, щоб струсити гру і випустити на поле свіжі сили. М. С. Діон зі «Страсбура» був замінений на Е. Емегу на 52-й хвилині, а Дж. Мванга отримав жовту картку за кілька миттєвостей потому.

На 54-й хвилині «Парі Сен-Жермен» також зробив першу заміну: замість Вітінью вийшов М. Угарте. На 63-й хвилині знову спалахнули страсбурзькі пристрасті, коли М. Сеная було вилучено з поля. Однак господарі не відступали, і на 68-й хвилині Д. Баква відігрався, вселивши надію у вболівальників. На 77-й хвилині, коли гра висіла на волосині, гравець «Страсбура» П. Вієйра отримав жовту картку, що ще більше посилило драматизм. У відповідь «Парі Сен-Жермен» зробив дві швидкі заміни: Маркіньос був замінений на Д. Перейру на 82-й хвилині, а Р. Коло Муані вийшов замість Г. Рамоса. «Страсбур» також здійснив зміни у складі: Х. Діарра замінив Ж. Демінгуе на 83-й хвилині. Час минав, а обидві команди невпинно боролися за перемогу. На 87-й хвилині замість Н. Мукіеле на поле вийшов гравець «Парі Сен-Жермен» К. Солер. У відповідь «Страсбур» ввів у гру М. Бечіха замість Ж. Мванги на 89-й хвилині, сподіваючись на пізній еквалайзер. Попри всі зусилля, «Страсбур» не зміг забити ще один гол, і матч закінчився важкою перемогою «Парі Сен-Жермен». Безсумнівно, це було захопливе видовище для вболівальників, сповнене пропущеними пенальті, голами, жовтими картками та численними замінами. Обидві команди продемонстрували свою майстерність і рішучість, зробивши цей матч незабутнім у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ланс — Страсбур, ПСЖ — Лілль.