Евертон — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 16:32 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) і ... Евертон — Тоттенгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися «Евертон» (Ліверпуль) і «Тоттенгем» (Лондон).

Эвертон - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаЭвертон - Тоттенхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Тоттенгем (Лондон) — 2:2 (1:2)
Голи: Джек Гаррісон (30), J. Брантвейт (90+4) — Рішарлісон (4), Рішарлісон (41)

Попередження: B. Годфрі (60), Дж. Гарнер (90+1), L. Доббін (90+9)

Огляд матчу Евертон — Тоттенгем:

Захоплива нічия: Евертон 2−2 Тоттенгем У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги на «Гудісон Парк» «Евертон» і «Тоттенгем» зіграли в захопливу нічию 2−2. Матч продемонстрував талановитих гравців, помітні заміни та кілька драматичних моментів, які залишили футбольних уболівальників на краю своїх місць. На початку гри обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри, прагнучи отримати ранню перевагу. Однак уже на 4-й хвилині «Тоттенгем» взяв гору. Бразильський нападник Річарлісон ударом із розвороту вивів «Тоттенгем» уперед. «Евертон», не бажаючи поступатися, швидко відповів. На 30-й хвилині Дж. Гаррісон забив фантастичний гол, зрівнявши рахунок на користь господарів. Матч здавався рівноважним, але на 41-й хвилині «Тоттенгем» знову вийшов уперед. Річарлісон виявився скалкою в боці «Евертона», забивши свій другий гол у матчі, вивівши «Тоттенгем» уперед. На початку другого тайму «Евертон» невпинно йшов уперед у пошуках рівного рахунку. Однак їхні зусилля були винагороджені жовтою карткою на 60-й хвилині, коли Б. Годфрі отримав попередження. Вирішивши переломити хід гри, «Евертон» зробив першу заміну, випустивши С. Коулмана на 75-й хвилині. Під кінець часу менеджер «Евертона» зробив кілька тактичних змін, щоб надати команді свіжих сил.

На 80-й хвилині на полі з’явився А. Янг, а на 85-й хвилині — Д. Калверт-Льюїн і Д. Макніл, які замінили Бето і Л. Доббіна відповідно. Не поступаючись у силі, «Тоттенгем» також зробив значні заміни. На 64-й хвилині Б. Джонсон і Р. Бентанкур замінили Д. Кулусевскі і П. М. Сарра. Пізніше Т. Вернер і Дж. Меддісон були замінені на О. Скіппа і Б. Гіла на 86-й хвилині. Тим часом П. Хойбйорг був замінений на Р. Драгусіна в останні хвилини гри. Час минав, напруга наростала. На 90-й хвилині гравець «Евертона» Дж. Гарнер отримав жовту картку. Через кілька хвилин «Евертон» здійснив драматичне повернення. На останніх хвилинах матчу Дж. Брантуейт зрівняв рахунок, розлютивши вболівальників «Евертона». Захоплива зустріч, наповнена голами, картками і замінами, продемонструвала інтенсивність і конкурентність Прем’єр-ліги. Обидві команди боролися до самого фінального свистка, залишивши вболівальників у захваті від якості гри. Хоча матч закінчився внічию, це була гра, яка не забудеться найближчим часом. «Евертон» і «Тоттенгем» продемонстрували свою майстерність в атаці, тактичну кмітливість і стійкість духу. Коли пил осів, обидві сторони могли пишатися своїми виступами, знаючи, що вони зробили свій внесок у незабутню битву на «Гудісон Парк».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Евертон, Тоттенгем — Брайтон.