Валенсія — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 17:03 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і ... Валенсія — Альмерія — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Валенсія (Іспанія) і Альмерія (Іспанія).

Валенсия - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаВаленсия - Альмерия - 2:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Валенсія (Іспанія) — Альмерія (Іспанія) — 2:1 (2:0)
Голи: Хьюго Дуро (14), R. Яремчук (23) — S. Arribas (50)

Попередження: R. Яремчук (24), J. Герра Морено (25), А. Сентельєс (61), C. Mosquera (62), Гонсалес (64), Лосано (72), Х. Гійамон (73), Лукас Робертоне (90+5)

Огляд матчу Валенсія — Альмерія:

Валенсія — Альмерія: Захопливий матч на «Местальї» У захопливому матчі Ла Ліги, який відбувся на легендарному «Местальї», «Валенсія» приймала «Альмерію» у поєдинку, який тримав глядачів у напрузі від початку до кінця. Захопливий поєдинок закінчився з рахунком 2:0 на користь «Валенсії», але «Альмерія» продемонструвала вражаючу стійкість і зуміла відігратися в другому таймі, в результаті чого підсумковий рахунок став 2:1. На початку матчу обидві команди продемонстрували відмінну атаку, але на 14-й хвилині саме «Валенсія» взяла гору. Х. Дуро знайшов м’яч у сітці, викликавши бурхливу радість уболівальників. Набравшись сил, «Валенсія» продовжила домінувати і подвоїла свою перевагу на 23-й хвилині завдяки голу Р. Яремчука. Яремчука. Однак святкування «Валенсії» було недовгим: уже за хвилину після забитого м’яча Яремчук отримав жовту картку за необережний виклик. За цим послідувало ще одне вилучення Х. Герри на 25-й хвилині, залишивши «Валенсію» з двома гравцями на натягнутому канаті до кінця гри. Альмерія, вирішивши відігратися, зробила заміну на 34-й хвилині, додавши К. Монтеса для посилення півзахисту. Зміни у складі надали грі більше гостроти, і це принесло свої плоди на 50-й хвилині, коли С. Аррібас влучив у сітку воріт, скоротивши відставання до одного гола. Коли гра сягнула годинникової позначки, «Альмерія» ввела в гру три свіжі сили: Г. Мелеро, Лео Баптістао та Л. Ромеро замінили А. Сентеллеса, С. Аррібаса та К. Лосано відповідно.

Тим часом «Валенсія» зробила заміну, випустивши замість П. Гонсалеса Д. Лопеса. На 61-й хвилині «Валенсія» отримала право на пенальті, надавши можливість збільшити перевагу. Однак Пепелу не зміг реалізувати пенальті, на жах уболівальників господарів. Напруга на полі продовжувала наростати: К. Москера та Г. Гарітано швидко отримали жовті картки за свої команди. На 70-й хвилині «Валенсія» зробила подвійну заміну, випустивши А. Марі та Х. Васкеса, щоб привнести свіжу енергію в атаку. Альмерія відповіла вилученням К. Лосано на 72-й хвилині, і обидві команди боролися за контроль над грою. Загострення матчу досягло свого піку на останніх хвилинах, коли Альмерія зробила дві заміни, замінивши С. Аррібаса на Л. Робертоне і ввівши Чумі замість М. Міловановича на 83-й хвилині. «Валенсія», бажаючи зміцнити свою перевагу, зробила четверту заміну: на 90-й хвилині Х. Гільямон замінив С. Амаллаха. Однак на останніх хвилинах гра набула несподіваного повороту: Лео Баптистао з «Альмерії» отримав червону картку за грубий виклик. Напруга знову спалахнула, внаслідок чого Л. Рамазані та Л. Робертоне були вилучені з поля на 90-й хвилині. Матч закінчився перемогою «Валенсії» над «Альмерією» з рахунком 2:1. Обидві команди продемонстрували свою цілеспрямованість і майстерність, розважаючи вболівальників протягом усіх 90 хвилин. Ця захоплива зустріч на «Естадіо де Месталья» посилила азарт і суперництво, які може запропонувати Ла Ліга. Це було свідченням того, що футбол може приносити гострі відчуття і драматизм, і глядачі з нетерпінням чекають на нові захопливі поєдинки в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лас-Пальмас — Валенсія, Альмерія — Атлетик.