Удінезе — Монца — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 17:52 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Монца — 0:0. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Монца (Італія).

Удинезе - Монца - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаУдинезе - Монца - 0:0. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Удінезе (Італія) — Монца (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Р. Перейра (27), Воллес (60), Кінгслі Еізібуе (65), P. Перейра (84)

Огляд матчу Удінезе — Монца:

«Удінезе» та «Монца» нещодавно зійшлися в напруженому матчі Серії А на стадіоні «Блюенерджі». Незважаючи на активну гру обох команд, матч закінчився безгольовою нічиєю, жодна зі сторін не змогла вийти з глухого кута. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Однак захисники тримали оборону, і жодна з команд не змогла влучити у площину воріт. На 27-й хвилині жовту картку отримав гравець «Удінезе» Р. Перейра, що відображає змагальний характер гри. На початку другого тайму «Монца» зробила першу заміну на 46-й хвилині, випустивши Л. Кальдіролу замість А. Карбоні. Цей хід привніс свіжу енергію в гру «Монци» і створив більш динамічний стиль гри. «Монца» продовжила проводити стратегічні заміни: на 57-й хвилині С. Бірінделлі та А. Колпані замінили А. Зербіна та В. Карбоні. На 57-й хвилині «Удінезе» відповів своєю заміною: Р. Перейра був замінений на К. Ехізібуе.

Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, гравці отримували жовті картки за свої дії. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Удінезе» Валаче, а на 65-й хвилині — К. Ехізібуе. Намагаючись переломити хід матчу, «Удінезе» здійснив ще дві заміни на 68-й хвилині, випустивши М. Пайєро і Ж. Земуру замість Л. Самарджича і Х. Камари відповідно. «Монца» також зробила зміни: Дані Мота замінив П. Перейру на 74-й хвилині, а Д. Д’Амброзіо вийшов замість А. Іццо на 82-й хвилині. Час минав, обидві команди жадали перемоги, і напруга в матчі наростала. На 84-й хвилині гравець «Монци» П. Перейра отримав жовту картку, поповнивши список попереджених гравців. На 88-й хвилині «Удінезе» зробив останню заміну, випустивши замість Бреннера Ф. Товена, а на 90-й хвилині А. Іццо, гравець «Монци», отримав жовту картку, додавши ще одну главу в напружену боротьбу на полі. Незважаючи на зусилля обох команд, матч у підсумку завершився з рахунком 0:0. Матч між «Удінезе» та «Монцою» продемонстрував жорстку конкуренцію та майстерність гравців у Серії А. Самовіддача та рішучість гравців були очевидні, що призвело до цікавої гри для вболівальників. Хоча жодна з команд не змогла домогтися успіху, вони залишали поле, знаючи, що віддали всі сили. Нічия залишила обом сторонам цінні очки, а також жагу до перемог у наступних матчах чемпіонату.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ювентус — Удінезе, Монца — Верона.