Баварія — Боруссія М — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:24 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і ... Баварія — Боруссія М — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Баварія (Мюнхен) і Боруссія М (Менхенгладбах).

Бавария - Боруссия М - 3:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаБавария - Боруссия М - 3:1. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Баварія (Мюнхен) — Боруссія М (Менхенгладбах) — 3:1 (0:1)
Голи: Кейн (70), Маттейс де Лігт (86) — Ельведі (35)

Предупредження: F. Neuhaus (30)

Огляд матчу Баварія — Боруссія М:

У захопливому поєдинку Бундесліги «Баварія» приймала монхенгладбаську «Боруссію» на легендарній «Альянц Арені». Матч вийшов захопливим, обидві сторони продемонстрували свою майстерність і рішучість. У перерві рахунок був рівним — 1:1, але в підсумку «Баварія» здобула перемогу з рахунком 3:1. Початок матчу був напруженим, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак на 35-й хвилині саме монхенгладбаська «Боруссія» взяла гору. Ф. Нойхаус із «Боруссії» Монхенгладбаха отримав жовту картку всього п’ятьма хвилинами раніше, але його команда швидко відігралася. Н. Ельведі, забивши гол, вивів свою команду в лідери. Однак «Баварія» не дозволила супернику довго утримувати перевагу. Перед самою перервою, на 45-й хвилині, А. Павлович зрівняв рахунок, відновивши паритет на табло. Натовп на «Альянц Арені» вибухнув від радості: «Баварія» зуміла врятуватися від вирішального голу просто перед тим, як піти в роздягальню. Другий тайм почався з того, що обидві команди провели низку замін, намагаючись змінити динаміку матчу. На 62-й хвилині монхенгладбахська «Боруссія» зробила потрійну заміну, замінивши Л. Нетца, С. Лайнера і Ф. Нойхауса на М. Коне, Р. Хака і Н. Нгуму відповідно.

На 62-й хвилині «Баварія» також провела першу заміну: Н. Мазрауї замінив С. Бойї. Остаточно глухий кут був перерваний на 70-й хвилині, коли Х. Кейн вразив ворота «Баварії». Гол розлютив натовп і забезпечив господарям таку необхідну перевагу. Прагнучи зберегти свою перевагу, «Баварія» зробила ще одну заміну на 71-й хвилині, випустивши М. Теля замість Т. Мюллера. В останні хвилини матчу обидві команди провели нові зміни, намагаючись створити нові можливості. На 85-й хвилині Р. Райц був замінений на С. Фукуду, а у «Баварії» А. Девіс вийшов замість Р. Геррейро. На 86-й хвилині, лише через чотири хвилини після замін, М. де Лігт забив третій гол «Баварії» в матчі, практично оформивши перемогу. В останні хвилини матчу монхенгладбаська «Боруссія» провела п’яту й останню заміну, замінивши Ф. Онора на Г. Раноса. Незважаючи на всі зусилля, «Баварія» так і не змогла подолати надійну оборону суперника і скоротити відставання в рахунку. Пролунав фінальний свисток, і «Баварія» відсвяткувала важку перемогу над монхенгладбахською «Боруссією». Матч продемонстрував талант і майстерність обох команд, але саме сильна гра «Баварії» у другому таймі в підсумку забезпечила їм перемогу. Цей матч Бундесліги залишиться незабутнім як для вболівальників на «Альянц Арені», так і для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Байєр — Баварія, Боруссія М — Дармштадт.