Дармштадт — Байєр — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:25 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і ... Дармштадт — Байєр — 0:2. Чемпіонат Німеччини, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Дармштадт (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Дармштадт - Байер - 0:2. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистикаДармштадт - Байер - 0:2. Чемпионат Германии, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 20-й тур

Дармштадт (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 0:2 (0:1)
Голи: N. Tella (33), N. Tella (52)

Предупредження: Р. Андрич (7), C. Циммерманн (49), B. Franjic (68), Гложек (74)

Огляд матчу Дармштадт — Байєр:

У напруженому матчі Бундесліги, що відбувся на стадіоні Merck-Stadion am Böllenfalltor, леверкузенський «Байєр» здобув перемогу над «СВ Дармштадт 98» із рахунком 2:0. Гра розпочалася в енергійному темпі і від самого початку тримала глядачів у напрузі. Перша помітна подія сталася на 7-й хвилині, коли жовту картку за фол отримав гравець леверкузенського «Байєра» Р. Андрич. Це була перша ознака того, що обидві команди готові були викластися на повну котушку. На 33-й хвилині леверкузенський «Байєр» завдав першого удару — Н. Телла забив вирішальний гол, який забезпечив його команді перевагу 1:0 у перерві. Оборона «СВ Дармштадт 98» ледве стримувала атакувальні можливості «Байєра», і гол Телли став свідченням їхнього невпинного прагнення до перемоги. На початку другого тайму гравець «СВ Дармштадт 98» К. Циммерманн отримав жовту картку на 49-й хвилині, що ще більше підкреслило фізичну складову поєдинку. Лише за три хвилини потому Телла додав ще один гол до свого рахунку, забезпечивши перевагу леверкузенського «Байєра» з рахунком 2:0. Оборонна лінія «СВ Дармштадт 98» відчувала все більший тиск, але зберігала рішучість не допустити нових голів. Прагнучи змінити ритм гри, «СВ Дармштадт 98» здійснив першу заміну на 65-й хвилині: Г. Хольтманн змінив С. Полтера. Однак леверкузенський «Байєр» продовжував контролювати гру і обмежувати можливості суперника.

На 67-й хвилині «СВ Дармштадт 98» здійснив ще дві заміни: Ф. Голланд вийшов замість М. Мехлема, а О. Вільхельмссон — замість Ф. Торсіелло. Незважаючи на ці зміни, надійний захист і швидкі атаки леверкузенського «Байєра» виявилися занадто складними. На 68-й хвилині, коли гра вступила у свої останні хвилини, гравець «Байєра» Б. Франіч отримав жовту картку, що посилило розчарування команди. На 74-й хвилині жовту картку отримав і гравець леверкузенського «Байєра» А. Глозек, оскільки суддя насилу контролював фізичний характер матчу. Заміни продовжували відбуватися, оскільки обидві команди шукали свіжі сили і нові стратегії, щоб домогтися успіху. На 77-й хвилині леверкузенський «Байєр» замінив Ф. Віртца на Й. Хофманна, прагнучи зберегти свою перевагу і контроль над грою. На 81-й хвилині «Дармштадт 98» зробив останні заміни: М. Магліка на К. Кларера і А. Мюллера на Б. Франіча. У міру того, як час минав, «Байєр Леверкузен» зробив решту замін: на 88-й хвилині Г. Хака замінив Е. Тапсобу, а на 90-й хвилині А. Глозек замінив Н. Мбамбу. Ці зміни дозволили команді зберегти самовладання і здобути заслужену перемогу над рішуче налаштованим «СВ Дармштадт 98». Хоча «СВ Дармштадт 98» мужньо бився, їхніх зусиль виявилося недостатньо, щоб здолати міць леверкузенського «Байєра». Матч завершився з рахунком 2:0 на користь леверкузенського «Байєра», який зміцнив свої позиції в турнірній таблиці Бундесліги. Команді SV Darmstadt 98 належить перегрупуватися і проаналізувати свій виступ у цьому матчі, щоб прийняти наступний виклик у лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Дармштадт, Байєр — Баварія.