Бернлі — Фулгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 18:57 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і ... Бернлі — Фулгем — 2:2. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Бернлі (Англія) і Фулгем (Англія).

Бернли - Фулхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБернли - Фулхэм - 2:2. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Бернлі (Англія) — Фулгем (Англія) — 2:2 (0:2)
Голи: D. D. Fofana (71), D. D. Fofana (90+1) — Жоао Палінья (17), Родріго Муніс (21)

Попередження: Рід (43), Андреас Перейра (45+3), Сандер Берге (84), D. D. Fofana (90+2)

Огляд матчу Бернлі — Фулгем:

Захоплива нічия 2:2 між «Бернлі» і «Фулгемом» на «Терф Мур» У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Бернлі» та «Фулгем» зійшлися на «Терф Мур», унаслідок чого було зафіксовано напружену нічию 2:2. Матч був наповнений захоплюючими поворотами і подіями, які тримали вболівальників у напрузі до останньої хвилини. 17-та хвилина ознаменувалася для «Фулхема» голом Джей Палхіньї, який вивів команду вперед.

Через кілька хвилин Родріго Муніс подвоїв перевагу «Фулхема», зробивши рахунок 2:0 на 21-й хвилині. Ближче до кінця першого тайму судді довелося потрудитися: жовті картки були показані гравцям «Фулгема» Х. Ріду і А. Перейрі на 43-й і 45-й хвилинах відповідно. Однак, незважаючи на всі зусилля «Бернлі», до перерви їм так і не вдалося домогтися успіху. Другий тайм розпочався з того, що «Бернлі» зробив першу заміну: на 46-й хвилині Х. Екдаль замінив М. Естеве. Бернлі" продовжував домагатися голу, і їхні зусилля окупилися на 71-й хвилині, коли Д. Д. Фофана відігрався. «Фулгем» одразу ж відповів своїми замінами, випустивши А. Брою замість Родріго Муніса і Т. Кейрні замість Б. Де Кордова-Ріда на 74-й хвилині. Однак рішучість «Бернлі» була непохитна, і вони продовжували йти вперед. Коли до кінця матчу залишалося всього шість хвилин, гравець «Бернлі» С. Берге отримав жовту картку, що посилило напругу на полі. «Фулхем» також зробив заміну, замінивши А. Перейру на К. Тете на 85-й хвилині. Коли гра вступила у свої останні хвилини, «Бернлі» кинув обережність на вітер, зробивши атакуючі зміни. На 87-й хвилині замість Вітіньо вийшов Й. Бруун Ларсен, а на 90-й хвилині Л. Ассіньон замінив Х. Массенго. У драматичному повороті подій Д. Д. Фофана з «Бернлі» вдруге за матч опинився у воротах, зрівнявши рахунок на 90-й хвилині. На жаль, нетерпіння Фофани взяло гору, і він отримав жовту картку в компенсований час. Незабаром пролунав фінальний свисток, який ознаменував захоплюючу нічию 2:2. Обидві команди наполегливо боролися протягом усього матчу, демонструючи свої сильні сторони та рішучість. Результат залишить у «Бернлі» і «Фулхема» змішані почуття, адже вони грали від щирого серця, але не змогли домогтися перемоги. Цей матч продемонстрував суперництво й азарт, які незмінно дарує Прем’єр-ліга. Непередбачувані повороти та героїчні вчинки на останніх хвилинах — не дивно, чому цей вид спорту підкорює футбольних уболівальників по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Бернлі, Фулгем — Борнмут.