Гранада — Лас-Пальмас — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 19:17 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і ... Гранада — Лас-Пальмас — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Гранада (Іспанія) і Лас-Пальмас (Іспанія).

Гранада - Лас-Пальмас - 1:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаГранада - Лас-Пальмас - 1:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Гранада (Іспанія) — Лас-Пальмас (Іспанія) — 1:1 (1:0)
Голи: Bruno Mendez (43) — Пежино (68)

Предупредження: A. Batalla (21), Марвін (42), M. Арезо (45+1), Гонсало Вільяр (45+4), S. Рамірес (45+5), C. Нева (45+5)

Огляд матчу Гранада — Лас-Пальмас:

«Гранада» і «Лас-Пальмас» зустрілися в напруженому матчі, який завершився внічию 1:1.

Гра проходила на стадіоні Estadio Nuevo Los Cármenes, заповненому вболівальниками, які смакували захопливий матч Ла Ліги. Від самого початку обидві команди продемонстрували свою рішучість і майстерність. Однак перший тайм пройшов під диктовку «Гранади», якій вдалося вийти вперед завдяки голу на 43-й хвилині. Це був Бруно Мендес, який забив гол у ворота суперника, чим розлютив домашню публіку. Незадовго до голу Мендеса «Гранада» зазнала невдачі, коли К. Пятковскі отримав червону картку на 21-й хвилині. Це призвело до того, що команда опинилася в невигідному становищі, але змогла втримати перевагу до перерви. У другому таймі обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб спробувати домогтися перемоги. На 46-й хвилині «Гранада» ввела в гру М. Узуні замість М. Аресо, сподіваючись посилити свою атаку. Лас-Пальмас також здійснив низку замін: М. Перроне, Мунір Ель-Хаддаді та Пехіно, щоб посилити свій склад. 68-та хвилина принесла «Лас-Пальмасу» перелом, коли Пехіно забив вражаючий гол, зрівнявши рахунок 1:1. Цей гол вдихнув нове життя в «Лас-Пальмас», який продовжував іти вперед у пошуках переможця. Матч прийняв несподіваний оборот, коли на 71-й хвилині А. Есканделл з «Лас-Пальмаса» отримав червону картку, поставивши обидві команди в рівне становище за кількістю голів. Ця невдача не зупинила «Лас-Пальмас», і вони продовжили боротися за перемогу. Ближче до кінця матчу «Лас-Пальмас» здійснив додаткові зміни у складі, випустивши С. Кабу і Ф. Гонсалеса. Гранада CF також зробила останню заміну, замінивши М. Хонгла на Г. Гумбау. Напруга на стадіоні наростала, обидві команди відчайдушно намагалися забити переможний гол. Однак жодна з команд так і не змогла забити, і матч закінчився наполегливою нічиєю 1:1. Цей результат напевно буде розцінений як втрачена можливість для «Гранади», яка почала гру з перевагою в один гол і мала додаткову перевагу у вигляді домашньої гри. З іншого боку, «Лас-Пальмас» може пишатися своєю грою, адже їм вдалося завоювати цінне очко на виїзді. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував дух суперництва і талант як «Гранади», так і «Лас-Пальмаса». Гравці та вболівальники можуть пишатися своїми зусиллями в цьому матчі Ла Ліги, який, безсумнівно, змусив глядачів з нетерпінням чекати наступного поєдинку.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Гранада, Лас-Пальмас — Валенсія.