Ренн — Монпельє — 2:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 19:57 3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... Ренн — Монпельє — 2:1. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Монпельє (Франція).

Ренн - Монпелье - 2:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаРенн - Монпелье - 2:1. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Ренн (Франція) — Монпельє (Франція) — 2:1 (1:0)
Голи: М. Тер’єр (3), А. Калімуендо (48) — Саваньє (73)

Предупредження: M. Sagnan (12), Хазрі (30), Адріан Трюфферт (45+3), L. Mincarelli (47), А. Калімуендо (53), Е. Ле Фе (86)

Огляд матчу Ренн — Монпельє:

У захоплюючому футбольному матчі, що відбувся на стадіоні «Роажон Парк», «Ренн» здобув перемогу над «Монпельє» з рахунком 2:1. Матч, що проходив у рамках престижної ліги Ligue 1, став свідком захоплюючої демонстрації майстерності, рішучості та тактичної гри обох команд. Перший тайм розпочався з того, що «Ренн» вийшов уперед уже на 3-й хвилині. Це М. Тер’єр знайшов крапку в сітці воріт, розлютивши домашній натовп. Однак «Монпельє» швидко перебудувався і спробував зрівняти рахунок. У їхньому прагненні М. Саньян отримав жовту картку на 12-й хвилині, а потім ще одну жовту картку отримав В. Хазрі на 30-й хвилині. Ближче до перерви напруга зросла, і на 45-й хвилині А. Трюффер із «Ренна» також отримав жовту картку. За рахунку 1:0 на користь «Ренна» на другий тайм обидві команди були сповнені рішучості домогтися успіху. Другий тайм почався з того, що «Ренн» зробив першу заміну на 46-й хвилині, випустивши Д. Дуе замість А. Гуїрі. Через хвилину жовту картку отримав гравець «Монпельє» Л. Мінгареллі. Однак на 48-й хвилині події набули драматичного характеру, коли у ворота «Ренна» було призначено пенальті. А. Калімуендо вийшов на заміну й успішно реалізував пенальті, подвоївши перевагу «Ренна». Незважаючи на сильну позицію «Ренна», «Монпельє» продовжував чинити опір.

Не зарахований гол через офсайд на 65-й хвилині став тимчасовою невдачею для «Ренна». У відповідь на це «Монпельє» зробив потрійну заміну на 68-й хвилині, випустивши на поле К. Файада, Ж. Шотара та Е. Тчато. «Ренн» також здійснив зміни у складі: А. Калімуендо і М. Тер’є замінили Б. Йілдіріма і Л. Бласа на 71-й і 72-й хвилинах відповідно. Однак на 73-й хвилині Монпельє вдалося переломити хід матчу на свою користь, коли Т. Саваньє влучив у сітку. У міру того як час минав, обидві команди зробили нові заміни, щоб освіжити свою гру. Монпельє випустив Т. Кулібалі замість А. Гугена на 76-й хвилині, а Ренн замінив Б. Буріжо на А. Матусіву на 82-й хвилині. Напружена гра тривала до самого кінця, коли Е. Ле Фе отримав жовту картку за «Ренн» на 86-й хвилині. В останні хвилини гри обидві команди провели останні заміни. Монпельє замінив М. Саньяна на Л. Лероя на 87-й хвилині, а Ренн випустив А. Сейду замість Е. Ле Фе на 90-й хвилині. Попри спроби «Монпельє» зрівняти рахунок, «Ренн» зумів утримати перевагу і здобути важку перемогу. Матч між «Ренном» і «Монпельє» став справжнім футбольним видовищем, яке продемонструвало пристрасть і майстерність обох команд. Голи, жовті картки, пенальті та скасований гол — матч тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гавр — Ренн, Монпельє — Ліон.