Фрозіноне — Мілан — 2:3. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 20:58 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і ... Фрозіноне — Мілан — 2:3. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Фрозіноне (Італія) і Мілан (Італія).

Фрозиноне - Милан - 2:3. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаФрозиноне - Милан - 2:3. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Фрозіноне (Італія) — Мілан (Італія) — 2:3 (1:1)
Голи: M. Soule (24), L. Mazzitelli (65) — Жиру (17), Маттео Габбіа (72), Йовіч (81)

Попередження: Лофтус-Чик (43), T. Reijnders (48), А. Харруї (56)

Огляд матчу Фрозіноне — Мілан:

AC Milan здобув перемогу в захопливому поєдинку Серії А проти «Фрозіноне» з підсумковим рахунком 3:2 на «Стадіо Беніто Стірпе». Матч став справжнім футбольним видовищем, яке від самого початку тримало вболівальників у напрузі. Олів’є Жиру відкрив рахунок у матчі на 17-й хвилині, і гостям не знадобилося багато часу, щоб заявити про свою перевагу. Французький нападник продемонстрував свої здібності до завершення гри, завдавши точного удару, який не залишив шансів голкіперу «Фрозіноне». Однак «Фрозіноне» швидко відповів пенальті на 24-й хвилині. Мохамед Суле вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, зрівнявши рахунок 1:1. Гол господарів надав матчу нового імпульсу і заклав основу для захопливої боротьби. Під час першого тайму напруга наростала, що призвело до жовтої картки для гравця «Мілана» Рубена Лофтуса-Чіка на 43-й хвилині. Суддя визнав атаку англійського півзахисника занадто агресивною, що призвело до дисциплінарних санкцій. Тім Рейндерс із «Мілана» також отримав жовту картку лише через кілька хвилин після початку другого тайму. Аділь Харруї з «Фрозіноне» став наступним гравцем, чиє ім’я було записано суддею, отримавши жовту картку за попередження на 56-й хвилині. На 62-й хвилині «Мілан» провів подвійну заміну: Рейндерс випустив Ісмаеля Беннасера, а Лофтус-Чік поступився своїм місцем Н. Окафору.

Тактичні зміни мали привнести свіжу енергію в гру «Мілана» та схилити шальки терезів на їхню користь. Однак у «Фрозіноне» були інші плани, і на 65-й хвилині вони знайшли ворота суперника. Лоренцо Маццителлі скористався помилкою захисту і вперше за матч вивів свою команду вперед. На 72-й хвилині «Мілан» не збирався відступати і відповів. Маттео Габбіа піднісся над своїми суперниками і з кутового удару головою відправив м’яч у сітку. Рівняння вдихнуло нове життя в «Мілан», і матч завершився захопливо. В останні хвилини обидві команди зробили кілька замін, намагаючись знайти формулу перемоги. Фрозіноне випустив Кайо Хорхе, В. Чеддіру і Д. Секу, а Мілан — К. Пулішича і Л. Йовича. Саме Лука Йовіч одразу ж відзначився на 81-й хвилині, забивши сенсаційний гол і знову вивівши Мілан уперед. Сербський форвард продемонстрував свої інстинкти, накинувшись на вільний м’яч у штрафному та пробивши повз воротаря. Під кінець часу «Фрозіноне» відчайдушно намагався відігратися. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки «Мілан» щільно закріпив оборону і втримав свою невелику перевагу. Матч завершився шквалом замін: у гру вступили М. Брешіаніні та А. Ібрагімович, а також Д. Калабрія та А. Флоренці. У підсумку «Мілан» здобув заслужену перемогу в цьому захопливому поєдинку з «Фрозіноне». Матч продемонстрував конкурентоспроможність і майстерність обох команд, залишивши глядачів в очікуванні нових захопливих футбольних видовищ у Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Фрозіноне, Мілан — Наполі.