Алавес — Барселона — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 21:26 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і ... Алавес — Барселона — 1:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Алавес (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Алавес - Барселона - 1:3. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаАлавес - Барселона - 1:3. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Алавес (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 1:3 (0:1)
Голи: Samu (51) — Левандовскі (22), Я. Гюндоган (49), Вітор Роке (63)

Попередження: Samu (12), Вітор Роке (67), Вітор Роке (72)

Огляд матчу Алавес — Барселона:

Барселона продовжує домінувати в Ла Лізі, здобувши перемогу над Алавесом із рахунком 3:1 на стадіоні «Естадіо де Мендісорроса». За рахунку 0:1 у перерві гості в підсумку вирвали перемогу в захопливому поєдинку. На початку гри обидві команди продемонстрували свої атакувальні наміри. Проте вже на 12-й хвилині, отримавши жовту картку, гравець «Алавеса» С. Омородіон опинився в суддівській книжці, а на 22-й хвилині «Барселона» вирвалася вперед завдяки удару Р. Левандовскі. Левандовскі. Польський нападник скористався помилкою в обороні «Алавеса» і спокійно переправив м’яч у сітку. Другий тайм розпочався із заміни у складі «Барселони» — на 46-й хвилині Х. Кансело замінив Х. Форта. Лише через три хвилини після початку другого тайму І. Гюндоган збільшив перевагу «Барселони», забивши гол, який приголомшив захист «Алавеса». Однак «Алавес» швидко відповів на 51-й хвилині, коли С. Омородіон спокутував свою провину, забивши гол. Цей гол вдихнув нове життя в команду господарів і дав надію на повернення.

На 59-й хвилині «Барселона» зробила другу заміну, випустивши замість І. Гюндогана Вітора Роке. Це виявилося надихаючою заміною, оскільки Роке, не гаючи часу, забив гол на 63-й хвилині, відновивши перевагу «Барселони» у два м’ячі. На 64-й хвилині «Алавес» також здійснив кілька змін, випустивши Ж. Гуріді і Л. Ріоху замість Г. Сімеоне і А. Реббаха відповідно. Ці зміни мали пожвавити атаку команди і скоротити відставання. На 67-й хвилині жовту картку отримав гравець «Барселони» Вітор Роке, який грав ключову роль у півзахисті. На жаль для Роке, його дисциплінарні проблеми загострилися на 72-й хвилині, коли він отримав другу жовту картку, що призвело до червоної картки. «Барселона» була змушена продовжити гру на одного гравця менше. Обидві команди провели заміни, щоб додати свіжих сил у свої склади. На 75-й хвилині «Барселона» випустила Педрі замість Ф. Лопеса, а «Алавес» ввів у гру Н. Тенаглію замість І. Хаги і А. Бланко замість К. Бенавідеса на 78-й хвилині. На 83-й хвилині «Барселона» провела ще дві заміни: А. Крістенсен і П. Кубарсі вийшли замість О. Ромеу та І. Мартінеса відповідно. Алавес" більше не став нічого змінювати, зосередившись на пошуку шляхів повернення в гру. В останні хвилини розчарування «Алавеса» посилилося, оскільки ніхто з гравців не зміг зберегти дисципліну, що призвело до жовтої картки для одного з гравців на 90-й хвилині. У підсумку «Барселона» втримала свою перевагу і виграла матч із рахунком 3:1. Ця перемога ще більше зміцнила їхні позиції на вершині Ла Ліги, в той час як «Алавес» зазнав невдачі у своєму прагненні посісти більш високе місце в чемпіонаті. Матч на «Естадіо де Мендісорроса» продемонстрував атакувальну майстерність «Барселони» та її здатність долати труднощі, навіть коли вона залишилася вдесятьох. Алавес" мужньо бився, але в підсумку зазнав поразки від невблаганної «Барселони».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Алавес — Вільярреал, Барселона — Гранада.