Болонья — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-03 23:39 3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Сассуоло — 4:2. Чемпіонат Італії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

3 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Сассуоло (Італія).

Болонья - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Сассуоло - 4:2. Чемпионат Италии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 23-й тур

Болонья (Італія) — Сассуоло (Італія) — 4:2 (1:2)
Голи: М. Віті (24), Г. Фаббіан (73), Фергюсон (83), Салемакерс (86) — Крістіан Торстведт (13), К. Вольпато (34)

Попередження: Крістіан Торстведт (45+1), Ебішер (55), D. Boloca (85)

Огляд матчу Болонья — Сассуоло:

У захопливому поєдинку Серії А на «Стадіо Ренато Далл’Ара» «Болонья» провела чудовий матч-відповідь і перемогла «Сассуоло» з рахунком 4:2. Матч був сповнений подій, драматизму і безлічі замін, які в підсумку і визначили його результат. На 13-й хвилині «Сассуоло» взяв гору, коли К. Торстведт, скориставшись помилкою в обороні, вивів гостей уперед. Болонья швидко відповіла, але, на жаль для них, забила не з того кінця. На 24-й хвилині М. Віті випадково переправив м’яч у власні ворота, подвоївши перевагу Сассуоло. Сассуоло продовжував домінувати і збільшив свою перевагу на 34-й хвилині, коли С. Вольпато опинився в потрібному місці в потрібний час і зробив рахунок 3:0. Однак їхня радість на мить вщухла, коли Торстведт отримав жовту картку перед самою перервою, що поставило під загрозу його участь у другому таймі. У другому таймі ситуація змінилася, і «Болонья» скористалася можливістю відігратися. М. Ебішера, який отримав жовту картку на початку матчу, було вилучено з поля на 58-й хвилині, звільнивши місце для Р. Орсоліні. «Болонья» також ввела в гру К. Урбанскі, який замінив А. Салемакерса. Щоб протистояти замінам «Болоньї», «Сассуоло» здійснив низку змін у складі.

На 59-й хвилині Вольпато був замінений на Е. К. Чейде, а Л. Ліпані поступився місцем Д. Болоці. На 68-й хвилині Сассуоло ввів у гру Н. Байрамі замість У. Рачича, сподіваючись зберегти перевагу. Однак бойовий настрій Болоньї виправдався на 73-й хвилині, коли Г. Фабб’ян відквитав один м’яч, зародивши надію у вболівальників. Сассуоло спробував переломити хід матчу, випустивши на 81-й хвилині А. Пінамонті замість С. Мулаттьєрі, але це виявилося марним. Болонья ж продовжувала демонструвати стійкість. На 82-й хвилині В. Крістіансен і Г. Фабб’ян звільнили місця для К. Лікогіанніса та Н. Моро відповідно. І саме під час цього шквалу замін «Болонья» домоглася свого — Л. Фергюсон вразив ворота суперника на 83-й хвилині. Розчарування «Сассуоло» зростало, про що свідчить отримання Болокою жовтої картки на 85-й хвилині. І, нарешті, на 86-й хвилині «Болонья» завершила своє чудове повернення. А. Салемаекерс опинився в потрібний час у потрібному місці й забив переможний гол, оформивши незабутню перемогу господарів. Матч між «Болоньєю» та «Сассуоло» запам’ятається як історія двох половин. «Болонья» завдяки своїй стійкості та стратегічним замінам переламала хід матчу на свою користь, в той час як «Сассуоло» ледве втримав свою перевагу на ранній стадії. Цей результат має надати «Болоньї» нової впевненості у своїх силах, щоб продовжити кампанію в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Лечче, Сассуоло — Торіно.