Мец — Лор’ян — 1:2. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 17:54 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і ... Мец — Лор’ян — 1:2. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Мец (Франція) і Лор’ян (Франція).

Мец - Лорьян - 1:2. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаМец - Лорьян - 1:2. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Мец (Франція) — Лор ’ян (Франція) — 1:2 (1:1)
Голи: D. Ламкель Зе (22) — M. Bamba (19), P. Katseris (58)

Попередження: K. Н’Дорам (19), C. Sabaly (77), D. Жан Жак (81), M. Colin (83)

Огляд матчу Мец — Лор’ян:

У Лізі 1 на стадіоні «Сен-Сімфорьєн» відбувся напружений футбольний матч між командами «Метц» і «Лор’ян». Гра була насиченою, обидві команди викладалися на повну, щоб домогтися перемоги. У підсумку «Лор’ян» здобув перемогу з рахунком 2:1, залишивши «Метц» розчарованим. На початку матчу обидві команди продемонстрували рішучість і майстерність. Перший гол не змусив себе довго чекати: на 19-й хвилині М. Бамба з «Лор’яна» вразив ворота суперника, забезпечивши своїй команді ранню перевагу. Метц відповів уже за три хвилини, коли Д. Ламкель Зе забив чудовий гол, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. По ходу матчу обидві команди вели запеклу боротьбу, сподіваючись взяти гору. На 58-й хвилині гравець «Лор’яна» П. Кацеріс вдало скористався гольовою можливістю і забив вирішальний гол, який знову приніс його команді перевагу. Метц відчайдушно намагався зрівняти рахунок, але оборона «Лор’яна» вистояла і зберегла свою перевагу до фінального свистка. Обидві сторони провели кілька замін протягом матчу, намагаючись змінити динаміку гри. На 60-й хвилині «Метц» ввів у гру Л. Камара, який замінив К. Сабалі. Лор’ян відповів першою заміною на 70-й хвилині, ввівши в гру А. Карі замість Т. Бакайоко. Однак заміни мало що змінили в ході матчу.

«Метц» спробував переломити хід матчу на свою користь, зробивши ще дві заміни на 75-й хвилині, коли Ф. Канде вийшов замість А. Ати, і на 84-й хвилині, коли М. Колін був замінений на С. Сане. Сане. На останніх хвилинах «Метц» зробив ще дві заміни: К. Ван Ден Керкхоф замінив Ж. Асоро на 85-й хвилині, а Г. Мікаутадзе вийшов замість Б. Теттеха. «Лор’ян» також зробив останні заміни в заключній стадії гри. На 79-й хвилині М. Бамба поступився місцем Б. Дієнгу, а потім І. Луза замінив Б. Буанані на 79-й хвилині. І, нарешті, П. Кацеріс із «Лор’яна» був замінений на Ф. Менді на 88-й хвилині. Дрібні фоли і жовті картки були розкидані по всьому матчу, відображаючи високу інтенсивність і змагальний характер зустрічі. Метц отримав дві жовті картки: К. Н’Дорам був попереджений на 19-й хвилині, а К. Сабалі — на 77-й хвилині. Гравці «Метца» Д. Жан Жак і М. Колін також отримали жовті картки на 81-й і 83-й хвилинах відповідно. Ф. Менді з «Лор’яна» став єдиним гравцем своєї команди, який отримав жовту картку на 90-й хвилині. Проте, ці дисциплінарні порушення не затьмарили загального азарту і майстерності обох сторін. На закінчення варто зазначити, що футбольний матч між командами «Метц» і «Лор’ян» вийшов захопливим і залишив уболівальників у напрузі. Лор’яну вдалося здобути важку перемогу з рахунком 2:1 завдяки голам М. Бамби і П. Кацеріса. Попри всі зусилля, «Метц» зазнав поразки і має перегрупуватися та виробити стратегію на майбутні матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Марсель — Мец, Лор’ян — Реймс.