Ман.Юнайтед — Вест Гем — 3:0. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 17:57 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і ... Ман.Юнайтед — Вест Гем — 3:0. Чемпіонат Англії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Юнайтед (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Ман.Юнайтед - Вест Хэм - 3:0. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Юнайтед - Вест Хэм - 3:0. Чемпионат Англии, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 23-й тур

Ман.Юнайтед (Англія) — Вест Г ем (Лондон) — 3:0 (1:0)
Голи: Р. Хойлунд (23), А. Гарначо (49), А. Гарначо (84)

Предупредження: Соучек (37)

Огляд матчу Ман.Юнайтед — Вест Гем:

«Манчестер Юнайтед» здобув упевнену перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 3:0 на «Олд Траффорд» У захопливому поєдинку Прем’єр-ліги «Манчестер Юнайтед» здобув переконливу перемогу над «Вест Гемом» із рахунком 3:0 на своєму полі «Олд Траффорд». Матч продемонстрував атакувальну майстерність «червоних дияволів» і надійний захист, забезпечивши три найважливіші очки в чемпіонаті. Перший тайм розпочався з того, що обидві команди продемонстрували свій намір домінувати у грі. «Манчестер Юнайтед» розпочав яскраво, наполегливо просуваючись уперед і випробовуючи на міцність оборону «Вест Гема». На 23-й хвилині Р. Гойлунд ударом з лінії штрафного вивів «Манчестер Юнайтед» уперед. Цей гол привів у захват домашню публіку, і «червоні дияволи» продовжили добиватися більшого. З іншого боку, у першому таймі «Вест Гем» не міг створити явних моментів. Їхнє розчарування стало очевидним, коли на 37-й хвилині Т. Соучек отримав жовту картку за необережний підкат. У перерві рахунок став 1:0 на користь «Манчестер Юнайтед». Починаючи другий тайм, «Вест Гем» зробив заміну на 46-й хвилині. А. Ареола замінив Л. Фабіанскі в спробі зміцнити оборону і взяти гру під контроль.

Однак їхні надії були швидко розвіяні, адже всього через три хвилини «Манчестер Юнайтед» подвоїв свою перевагу. А. Гарначо чудовим ударом збільшив перевагу своєї команди до 2:0. «Манчестер Юнайтед» продовжував домінувати у грі, володіючи м’ячем і постійно створюючи загрози для оборони «Вест Гема». На 64-й хвилині К. Майну вийшов на поле, замінивши С. Мактомінея, щоб привнести свіжу енергію в півзахист «Манчестер Юнайтед». На 71-й хвилині менеджер «Манчестер Юнайтед» зробив ще одну заміну, замінивши Л. Мартінеса на Р. Варана. Варана. Команда продовжувала наполегливо прагнути до комфортної перемоги, і на 84-й хвилині А. Гарнача забив свій другий гол у матчі, забезпечивши комфортну перевагу в рахунку 3:0. Ближче до кінця матчу «Манчестер Юнайтед» зробив ще дві заміни. Л. Шоу замінив В. Лінделофа на 88-й хвилині, а Р. Хойлунд вийшов замість Антоні. У підсумку «Манчестер Юнайтед» здобув упевнену перемогу над «Вест Гемом» з рахунком 3:0. У матчі були продемонстровані атакувальна майстерність, клінічна гра і надійна оборона. Це був виступ, який вселив упевненість у команду та її вболівальників, які прагнуть піднятися вгору по турнірній таблиці Прем’єр-ліги. Цією перемогою «Манчестер Юнайтед» вкотре продемонстрував свою перевагу на «Олд Траффорд» на радість своїх відданих уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ман.Юнайтед, Вест Гем — Арсенал.