Осасуна — Сельта — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 19:10 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Сельта — 0:3. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Сельта (Віго).

Осасуна - Сельта - 0:3. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаОсасуна - Сельта - 0:3. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Осасуна (Памплона) — Сельта (Віго) — 0:3 (0:2)
Голи: Йорген Странд Ларсен (24), Л. де ла Торре (25), A. Douvikas (90)

Попередження: Давид Гарсія (12), Кіке Барха (84)

Огляд матчу Осасуна — Сельта:

У захопливому матчі між «Осасуною» і «Сельтою Віго» в Ла Лізі перемога з рахунком 3:0 дісталася команді гостей. У матчі, що проходив на стадіоні «Естадіо Ель Садар», «Сельта Віго» домінувала від початку і до кінця, а «Осасуна» ледве трималася на ногах. Від самого початку було видно, що «Сельта Віго» налаштована по-бойовому. На 12-й хвилині гравець «Осасуни» Д. Гарсія отримав жовту картку, задавши тон фізичній боротьбі між суперниками. Напруга тільки зросла, коли на 24-й хвилині гравець «Сельти Віго» Й. С. Ларсен забив гол, вивівши свою команду вперед. Ледь хвилина потому, на 25-й хвилині, «Сельта Віго» завдала ще одного удару, цього разу зусиллями Л. де ла Торре. У перерві «Сельта Віго» вела з рахунком 2:0. На початку другого тайму «Осасуна» спробувала відігратися, провівши низку замін. На 61-й хвилині гравець «Сельти Віго» Й. С. Ларсен був замінений на А. Дувікаса, а в складі «Осасуни» замість А. Ороса з’явився М. Гомес. Господарі сподівалися, що ці зміни вдихнуть нове життя в їхню атаку. Однак «Сельта Віго» продовжувала домінувати. Спроби «Осасуни» повернути контроль над ситуацією виявилися марними, бо «Сельта Віго» зміцнила свою перевагу.

На 73-й хвилині Х. Манкільо замінив Т. Альєнде у складі «Сельти Віго», зміцнивши оборонну лінію і ще більше завадивши нападникам «Осасуни». У відчайдушній спробі вирватися вперед «Осасуна» зробила ще дві заміни на 75-й хвилині, випустивши Р. Пенья замість К. Бархи та Р. Гарсію замість Р. Гарсії. Однак їхні зусилля були зведені нанівець стійкою обороною «Сельти Віго». Ближче до кінця матчу напруга знову зросла. На 84-й хвилині гравець «Осасуни» К. Барха отримав жовту картку. Коли до кінця матчу залишалося всього кілька хвилин, «Сельта Віго» вирішила зробити останню заміну, замінивши Л. де ла Торре на М. Санчеса на 87-й хвилині. Остаточного удару було завдано на 90-й хвилині, коли А. Дувікас із «Сельта Віго» знайшов м’яч у сітці воріт, оформивши перемогу своєї команди. Цей гол став нагадуванням про домінування «Сельти Віго» впродовж усього матчу і залишив «Осасуну» в програші. Загалом, це був розчаровуючий виступ «Осасуни», яка не змогла знайти свій ритм проти невблаганної «Сельти Віго». Рахунок 3:0 точно відобразив різницю в якості гри між двома командами цього дня. Перемога «Сельти Віго» на «Естадіо Ель Садар» продемонструвала їхню силу і стійкість, і «Осасуні» належить виконати велику роботу, щоб оговтатися від цієї поразки.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал С-дад — Осасуна, Гетафе — Сельта.