Брест — Ніцца — 0:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 20:03 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Ніцца — 0:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Ніцца (Франція).

Брест - Ницца - 0:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаБрест - Ницца - 0:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Брест (Франція) — Ніцца (Франція) — 0:0 (0:0)

Предупредження: П’єр Ліс Мелу (44), М. Камара (54), Ю. Ндайішіміє (75), Брендан Шардонне (75)

Огляд матчу Брест — Ніцца:

На стадіоні «Стад Франсіс-Ле Бле» «Стад Брестуа 29» і «Ніцца» зіграли в безгольову нічию в матчі Ліги 1. Обидві команди не змогли забити жодного гола, що призвело до розчарування для обох сторін. Початок матчу пройшов у передчутті, адже обидві команди прагнули здобути таку необхідну перемогу. Однак у першому таймі жодній із команд не вдалося вийти з глухого кута, і в перерві рахунок став 0:0. У другому таймі напруга наростала, і обидві команди прагнули невловимого голу. На 44-й хвилині гравець «Стад Брестуа 29» П. Ліс-Мелу отримав жовту картку, сигналізуючи про фізичну складову матчу. Кілька хвилин потому М. Камара зі «Стад Брестуа 29» також опинився в суддівській книжці, отримавши жовту картку на 54-й хвилині. У спробі струсити ситуацію обидві команди зробили заміни на 63-й хвилині. У «Ніцци» замість М. Чо вийшов Ж. Лаборде, а Ж. Лотомба замінив В. Розьє. У відповідь «Стад Брестуа 29» ввів у гру М. Перейра Лаге замість С. Муні. Матч продовжував залишатися гострим, і на 75-й хвилині суддя показав ще кілька жовтих карток.

Ю. Ндайішіміє з «Ніцци» та Б. Шардоне зі «Стад Брестуа 29» отримали попередження за свої дії. На 76-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив другу заміну, замінивши М. Камара на Ж. Мартена. Тактичні зміни, здавалося, оживили матч, але жодна з команд не змогла знайти переломний момент. У міру того як час минав, обидві команди провели ще по одній заміні, щоб освіжити свої склади. На 79-й хвилині «Ніцца» випустила М. Барда замість Р. Перро, сподіваючись на пізню перемогу. Stade Brestois 29 відповів заміною М. Сатріано на А. Камблана на 83-й хвилині. Незважаючи на збільшену інтенсивність і пізні заміни, матч закінчився внічию 0:0. Обидві команди, безумовно, хотіли б домогтися більшого, але їм доведеться задовольнятися нічиєю. Загалом, це був наполегливий поєдинок між «Стад Брестуа 29» і «Ніццою». Оборонні дії обох команд були гідні похвали, в результаті чого матч вийшов з обмеженою кількістю гольових моментів. Хоча нічия, можливо, не є бажаним результатом для обох команд, вона підкреслює конкурентний характер Ligue 1 і непередбачуваність футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Клермон — Брест, Ніцца — Монако.