Бетіс — Хетафе — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 21:36 4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і ... Бетіс — Хетафе — 1:1. Чемпіонат Іспанії, 23-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 23-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Бетіс (Севілья) і Хетафе (Іспанія).

Бетис - Хетафе - 1:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистикаБетис - Хетафе - 1:1. Чемпионат Испании, 23-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 23-й тур

Бетіс (Севілья) — Хетафе (Іспанія) — 1:1 (1:1)
Голи: Іско (35) — M. Greenwood (8)

Попередження: Sokratis (19), Juan Miranda (40), A. Diao (41), Іско (43), Г. Альварес (45), S. Altimira (53), Джонні (60), Y. Сантьяго (62), Джене (64), Девід Соріа (68), Руї Сілва (89)

Огляд матчу Бетіс — Гетафе:

«Реал Бетіс» і «Гетафе» зустрілися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Беніто Вільямарін». У перерві рахунок був рівним — 1:1, і обидві команди продемонстрували рішучість домогтися перемоги. Початок матчу пройшов у швидкому темпі та фізичному стилі гри. На 8-й хвилині «Гетафе» було призначено пенальті після того, як гравець «Реал Бетіса» М. Грінвуд сфолив у межах штрафного майданчика. Грінвуд впевнено реалізував пенальті та вивів «Гетафе» вперед. «Реал Бетіс» швидко відповів, продемонструвавши свою майстерність в атаці. На 13-й хвилині «Реал Бетіс» зробив першу заміну: Абнер замінив Х. Міранду. Ця зміна, здавалося, додала команді нових сил, і вона продовжила створювати моменти та чинити тиск на оборону «Гетафе». Однак гравці «Реал Бетіса» насилу знаходили в собі сили, і на 19-й хвилині Сократіс отримав жовту картку. Попри цю невдачу, «Реал Бетіс» зумів зрівняти рахунок на 35-й хвилині, коли було призначено пенальті. Іско впевнено виконав удар і влучив у сітку, зрівнявши рахунок. Матч ставав дедалі більш фізичним, обидві команди демонстрували своє прагнення вийти вперед. На 40-й та 41-й хвилинах «Реал Бетіс» отримав ще дві жовті картки — Х. Міранда та А. Діао відповідно. «Гетафе» також не залишився осторонь: на 45-й хвилині жовту картку отримав Г. Альварес. Незабаром пролунав свисток на перерву, і команди зіграли внічию 1:1. На початку другого тайму обидві команди зробили стратегічні заміни, щоб посилити свої склади.

Перша заміна у складі «Гетафе» відбулася на 46-й хвилині: замість Б. Майораля з’явився Х. Латаса. На 53-й хвилині «Реал Бетіс» збільшив кількість жовтих карток, отримавши попередження від С. Альтіміри. Матч продовжував проходити в гострій боротьбі, обидві команди грали з високою інтенсивністю. На 60-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реал Бетіса» Джонні, а на 62-й хвилині — гравець «Гетафе» І. Сантьяго. Через дві хвилини жовту картку отримав і гравець «Гетафе» Джене. На 65-й хвилині «Реал Бетіс» зробив дві швидкі заміни, щоб змінити свій підхід до гри. Сократіс замінив К. Ріада, а С. Альтіміра — А. Еззальцулі. Четверта заміна «Реал Бетіса» послідувала за ним: А. Діао був замінений на П. Форнальса. Д. Сорія з «Гетафе» отримав жовту картку на 68-й хвилині, поповнивши список вилучень у матчі. Обидві команди продовжили боротьбу, використовуючи решту замін, щоб освіжити свої склади. На 70-й хвилині «Гетафе» зробив ще три заміни: Й. Сантьяго замінив Х. А. Кармона, а Х. Мата вийшов замість К. Алена. «Реал Бетіс» зробив п’яту заміну на 82-й хвилині: У. Карвальо замінив Іско. Під кінець матчу напруга зросла, і на 89-й хвилині Р. Сільва отримав жовту картку. На 90-й хвилині «Гетафе» також зробив останню заміну, випустивши Жорді замість Ф. Ангілері. Незважаючи на шквал жовтих карток і високу інтенсивність гри, жодна з команд не змогла домогтися переможного голу до фінального свистка. Матч закінчився внічию 1:1, але продемонстрував конкурентну природу футболу Ла Ліги. І «Реал Бетіс», і «Гетафе» можуть отримати позитивні моменти зі своїх виступів, продовжуючи боротися за цінні очки в чемпіонаті.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кадіс — Бетіс, Гетафе — Сельта.