Ліон — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-04 23:41 4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і ... Ліон — Марсель — 1:0. Чемпіонат Франції, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

4 лютого відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ліон (Франція) і Марсель (Франція).

Лион - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистикаЛион - Марсель - 1:0. Чемпионат Франции, 20-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 20-й тур

Ліон (Франція) — Марсель (Франція) — 1:0 (1:0)
Голи: А. Лаказетт (37)

Предупредження: J. О’Браєн (40), Матіч (61), Аззедін Оунаї (75)

Огляд матчу Ліон — Марсель:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 між «Ліоном» і «Марселем» на стадіоні Groupama розгорнулася захоплива боротьба, яка тримала вболівальників у напрузі. Обидві команди прагнули до перемоги, і гра була сповнена напруженими моментами і стратегічною грою. Перший тайм почався з припливу енергії з обох сторін, які прагнули захопити лідерство. Ліон, граючи на своєму полі, заволодів ініціативою і домінував у володінні м’ячем. На 37-й хвилині Александр Лаказетт забив сенсаційний гол і вивів «Ліон» уперед із рахунком 1:0. «Марсель» спробував відповісти атакою на атаку, але захист «Ліона» стійко відбив усі їхні спроби. Жовті картки отримали Дж. О’Браєн на 40-й хвилині та Н. Матіч на 61-й хвилині, оскільки напруга в грі продовжувала зростати. На початку другого тайму «Ліон» зробив першу заміну, замінивши Н. Тальяфіко на К. Толіссо на 47-й хвилині. У пошуках еквалайзера «Марсель» ввів у гру І. Ндіайє замість Ф. Мумбаньї на 59-й хвилині, а потім А. Мейте замінив Ж. Клауса на тій самій хвилині. Захист «Ліона» продовжував стримувати атакувальну лінію «Марселя», демонструючи стійкість і командну роботу.

На 75-й хвилині А. Унаї, гравець «Марселя», отримав жовту картку за грубе захоплення, що ще більше підкреслило фізичну складову матчу. На 70-й хвилині «Ліон» зробив другу заміну, випустивши Г. Орбана замість М. Фофани. Напруга в матчі наростала, і на 81-й хвилині К. Мерлен вийшов замість У. Гарсії у складі «Марселя». Незабаром після цього «Ліон» зробив третю заміну, замінивши Н. Матіча на П. Акуоку на 82-й хвилині. У міру того як час минав, «Ліон» зробив останню заміну: А. Лаказетт покинув поле, щоб звільнити місце для Адріельсона на 86-й хвилині. Марсель" бився до кінця, відчайдушно намагаючись зрівняти рахунок, але оборона «Ліона» залишалася непохитною, і в підсумку матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Ліона». Перемога стала свідченням вражаючої гри та вміння використовувати свої можливості. Обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість протягом усього матчу, приводячи в захват глядачів на стадіоні Groupama. Після закінчення матчу «Ліон» відсвяткував важку перемогу, а «Марсель» залишився розмірковувати про те, що могло б бути. Це напружене протистояння між «Ліоном» і «Марселем», напевно, запам’ятається як один із найяскравіших матчів цього сезону Ligue 1, який продемонстрував хвилювання і драматизм, яких так жадають футбольні фанати.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монпельє — Ліон, Марсель — Мец.