«Вчорашній матч проти «Атлетико» показав всі недоліки Андрія Луніна», — журналіст

2024-02-05 17:52 Відомий журналіст Сергій Тищенко прокоментував гру воротаря «Реала» українця Андрія Луніна у матчі чемпіонату Іспанії проти ... «Вчорашній матч проти «Атлетико» показав всі недоліки Андрія Луніна», — журналіст

Відомий журналіст Сергій Тищенко прокоментував гру воротаря «Реала» українця Андрія Луніна у матчі чемпіонату Іспанії проти «Атлетико» (1:1).

Андрій Лунін (ліворуч; фото: gettyimages.com)

«Вчорашній матч проти «Атлетико» показав всі недоліки Андрія Луніна. Наприкінці першого тайму пройшла подача із кутового «Атлетико». Навіть через всю воротарську. Тільки дивом ніхто не підставив голову. Лунін стояв на лінії воріт.

На початку другого тайму «Атлетико» забив у аналогічній ситуації, але гол скасували через пасивний офсайд Сауля. Гравці «матрацників» побачили, що Лунін стоїть на лінії та почали навішувати прямо у воротарську (там не має Рюдегера чи Мілітао, а тільки Дані Кавахаль).

Перед цими двома кутовими Лунін пішов на перехват навісної передачі. Зробив декілька кроків перед та зупинився. Було зрозуміло, що до м’яча він перший до добереться. Аксель Вітцель був дуже близький до голу. Але реакція чи інстинкти Андрія врятували ситуацію.

У випадку із пропущеним голом — два захисники «Реала» не розібралися, хто із них має грати у м’яч. Начо та Карвахаль сподівалися на один одного. Але ж захисниками має керувати та підказувати воротар», — написа́в Сергій у Телеграмі.