Ман.Сіті — Евертон — 2:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 16:33 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... Ман.Сіті — Евертон — 2:0. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Евертон (Ліверпуль).

Ман.Сити - Эвертон - 2:0. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМан.Сити - Эвертон - 2:0. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Евертон (Ліверпуль) — 2:0 (0:0)
Голи: Голанд (71), Голанд (85)

Предупредження: I. Gueye (54), Дж. Гарнер (90+7)

Огляд матчу Ман.Сіті — Евертон:

«Манчестер Сіті» та «Евертон» зустрілися в захопливому матчі Прем’єр-ліги на легендарному стадіоні «Етіхад». Обидві команди прагнули взяти важливі очки, і вболівальники були в передчутті. Матч закінчився на користь «Манчестер Сіті» з рахунком 0:0 у перерві та 2:0 в основний час. Гра почалася на рівній ноті, обидві команди намагалися взяти під контроль півзахист. «Евертон» продемонстрував свою майстерність в обороні, позбавивши «Манчестер Сіті» всіх шансів на успіх. По ходу першого тайму інтенсивність гри зросла, і з обох сторін посипалися жорсткі виклики. На 54-й хвилині гравець «Евертона» І. Гуйє отримав жовту картку за неправильну атаку. Ця міра попередження відобразила фізичну міць і рішучість, які проявлялися впродовж усього матчу. Однак саме «Манчестер Сіті» зробив першу заміну в матчі на 57-й хвилині, коли М. Аканджі замінив К. Вокера. У відповідь на цю заміну «Евертон» також незабаром зробив заміну, випустивши Б. Годфрі замість С. Коулмана. Свіжі ноги додали «ірискам» енергії та відродили надію. Але на 57-й хвилині «Манчестер Сіті» зробив свою власну заміну, коли М. Нунес вийшов замість К. Де Брюйне, додавши більше атакувальних можливостей. На 71-й хвилині глухий кут був остаточно перерваний. Е. Хааланд, гравець «Манчестер Сіті», на радість своїх палких уболівальників, переправив м’яч у сітку воріт. Цей гол сколихнув стадіон, вдихнувши в гру нове життя.

Час минав, а «Манчестер Сіті» продовжував домінувати в матчі. На 77-й хвилині вони зробили ще одну заміну, випустивши Х. Альвареса замість Б. Сільви. На 78-й хвилині «Евертон», який відчайдушно намагався відігратися, ввів у гру А. Янга замість А. Онани. Щойно «Евертон» спробував перегрупуватися, «Манчестер Сіті» завдав нового удару на 85-й хвилині. Е. Хааланд забив свій другий гол у матчі, гарантувавши перемогу своїй команді. Стадіон «Етіхад» вибухнув оваціями, відзначаючи чудову гру своєї команди. В останні хвилини гри обидві команди провели чергові заміни. На 87-й хвилині «Манчестер Сіті» випустив Дж. Доку замість Дж. Гріліша, а на 88-й хвилині «Евертон» ввів у гру Д. Макніла замість Л. Доббіна. «Евертон» також зробив п’яту й останню заміну, випустивши Черміті замість І. Гуйє на 89-й хвилині. Матч закінчився на злегка напруженій ноті, коли Дж. Гарнер з «Евертона» отримав жовту картку на 90-й хвилині. Незабаром після цього суддя дав фінальний свисток, підтвердивши заслужену перемогу «Манчестер Сіті» з рахунком 2:0. Поєдинок між «Манчестер Сіті» та «Евертоном» продемонстрував якість і конкурентоспроможність Прем’єр-ліги. Це була гра, в якій клінічна гра «Манчестер Сіті» стала вирішальним фактором, що забезпечив у підсумку три очки. Вболівальники на стадіоні «Етіхад» відсвяткували перемогу своєї команди і з нетерпінням чекали наступної захопливої зустрічі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Челсі, Евертон — Кр-л Пелас.