Кальярі — Лаціо — 1:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 17:54 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і ... Кальярі — Лаціо — 1:3. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кальярі (Італія) і Лаціо (Рим).

Кальяри - Лацио - 1:3. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаКальяри - Лацио - 1:3. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Кальярі (Італія) — Лаціо (Рим) — 1:3 (0:1)
Голи: Дж. Гаетано (51) — A. Deiola (26), Іммобіле (50), Феліпе Андерсон (65)

Попередження: Іммобіле (45+2), A. Makoumbou (52), Романьолі (68)

Огляд матчу Кальярі — Лаціо:

У захопливому матчі Серії А між «Кальярі» та «Лаціо» саме останні здобули переконливу перемогу з рахунком 3:1. Матч проходив на стадіоні Unipol Domus, і обидві команди жадали позитивного результату. Перший тайм розпочався повільно, обидві команди намагалися знайти свій ритм. Однак на 26-й хвилині «Лаціо» вдалося вирватися вперед, хоча й завдяки невдалому голу гравця «Кальярі» А. Дейоли. У перерві «Кальярі» зробив дві швидкі заміни, щоб переломити хід матчу на свою користь. На 46-й хвилині Н. Віола замінив З. Лувумбо, а потім П. Ацці звільнив місце для А. Доссени. Однак наступного удару завдав «Лаціо» — на 50-й хвилині його зірковий нападник К. Іммобіле вразив ворота суперника. «Кальярі», не бажаючи здаватися без бою, швидко відповів своїм голом на 51-й хвилині. Героєм для господарів став Дж. Гаетано, який забезпечив далеко не найкращий результат гри. Однак радість була недовгою, оскільки на 52-й хвилині жовту картку отримав гравець «Кальярі» А. Макумбу.

По ходу матчу обидві команди зробили низку замін, щоб освіжити гру. На 62-й хвилині «Лаціо» зняв з гри К. Іммобіле і Луїса Альберто, замінивши їх на Т. Кастелланоса і М. Вечіно відповідно. У складі «Кальярі» також відбулися зміни: на 63-й хвилині замість Т. Аугелло вийшов А. Оберт. «Лаціо» продовжував домінувати, і на 65-й хвилині збільшив свою перевагу завдяки голу Феліпе Андерсона. Тепер команда гостей упевнено контролювала перебіг матчу, але після того, як на 73-й хвилині у складі «Кальярі» з’явилися Г. Лападула та Ю. Міна, господарі поля спробували провести пізній матч-відповідь. Однак «Лаціо» не здався і втримав перевагу, завоювавши всі три очки. На останніх хвилинах гри гравець «Лаціо» М. Вечіно отримав жовту картку, що додало матчу напруженості. Загалом це була напружена боротьба між «Кальярі» та «Лаціо», але в підсумку перемога дісталася команді гостей. Матч продемонстрував кілька вражаючих виступів і тактичних ходів з обох боків, що зробило його захоплюючою подією для футбольних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Кальярі, Лаціо — Болонья.