Айнтрахт — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 18:25 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і ... Айнтрахт — Бохум — 1:1. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Айнтрахт (Німеччина) і Бохум (Німеччина).

Айнтрахт - Бохум - 1:1. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаАйнтрахт - Бохум - 1:1. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Айнтрахт (Німеччина) — Бохум (Німеччина) — 1:1 (1:1)
Голи: Омар Мармуш (14) — М. Брощинський (17)

Предупредження: T. Oermann (35), W. Pacho (53), Кох (80)

Огляд матчу Айнтрахт — Бохум:

У захопливому матчі Бундесліги між «Айнтрахтом» із Франкфурта та «Вфл Бохум» обидві команди проявили неабияку майстерність і рішучість, унаслідок чого на стадіоні «Дойче Банк Парк» було зафіксовано нічию 1:1. Початок гри пройшов у напруженій боротьбі з обох боків, і перший гол був забитий не відразу. На 14-й хвилині гравець франкфуртського «Айнтрахта» О. Мармуш ударом головою відкрив рахунок, забезпечивши своїй команді перевагу.

Натовп сколихнувся, святкуючи успіх господарів, але вже за три хвилини «Вфл Бохум» відповів своїм голом. М. Брошинські зрівняв рахунок на 17-й хвилині, викликавши радість у вболівальників гостей. На 21-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив першу заміну, випустивши замість Д. ван де Біка Х. Ларссона. Тактична заміна надала команді нових сил, і вона продовжила атакувати і загрожувати обороні «Бохума». По ходу гри спалахували конфлікти, що призвело до дисциплінарних санкцій з боку судді. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Бохума» Т. Оерманн, а на 53-й хвилині — гравець «Айнтрахта Франкфурт» В. Пачо. Обидві команди були на межі своїх можливостей, прагнучи отримати перевагу. На 64-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» зробив другу заміну, замінивши О. Мармуша на Х. Екітіке. Господарі поля були сповнені рішучості вийти з глухого кута і повернути собі лідерство. Однак «ВФЛ Бохум» рішуче оборонявся, не даючи франкфуртцям можливості забити ще більше. На 71-й хвилині «ВФЛ Бохум» також зробив першу заміну, замінивши Т. Асано на К. Антві-Аджея. Решта хвилин матчу були наповнені напруженою боротьбою, обидві команди прагнули до переможного голу. На 80-й хвилині гравець франкфуртського «Айнтрахта» Р. Кох отримав жовту картку за складне захоплення. Напруга продовжувала наростати, і глядачі з нетерпінням чекали захоплюючої розв’язки. На 83-й хвилині «Айнтрахт Франкфурт» здійснив шквал замін: П. Макс, А. Кнауфф і Д. ван де Бік замінили Е. Баума, Я. Бахойю і С. Роде відповідно. Роде відповідно. Господарі відчайдушно намагалися знайти перелом у грі, використовуючи свіжі сили в останній спробі забезпечити перемогу. В останні хвилини гри гравець «Вфл Бохум» М. Беро отримав жовту картку за участь у пізній сутичці. Перебуваючи на вістрі ножа, обидві команди до самого фінального свистка домагалися перемоги, але в підсумку все закінчилося внічию 1:1. Зустріч Бундесліги між «Айнтрахтом Франкфурт» і «Вфл Бохум» продемонструвала величезну майстерність і конкурентоспроможність обох команд. На вболівальників чекав захопливий матч, сповнений голами, замінами та напруженими моментами. Хоча жодна з команд не змогла здобути перемогу, вони можуть втішитися тим, що влаштували захоплююче видовище.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фрайбург — Айнтрахт, Бохум — Баварія.