Аугсбург — РБ Лейпциг — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 18:27 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — РБ Лейпциг — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і РБ Лейпциг (Німеччина).

Аугсбург - РБ Лейпциг - 2:2. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаАугсбург - РБ Лейпциг - 2:2. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Аугсбург (Німеччина) — РБ Лейпциг (Німеччина) — 2:2 (1:1)
Голи: P. Tietz (35), Демірович (60) — Опенда (39), Б. Шешко (52)

Попередження: Джеффрі Гувелеу (55), К. Якіч (64), Рубен Варгас (70), Раум (74), F. Dahmen (81)

Огляд матчу Аугсбург — РБ Лейпциг:

Захоплюючий футбольний матч закінчився внічию 2:2 — «Аугсбург» — «РБ Лейпциг» У захопливому поєдинку Бундесліги «Аугсбург» приймав «РБ Лейпциг» на стадіоні WWK Arena, що завершився внічию 2:2. Обидві команди прагнули завоювати три очки, і глядачі побачили захопливий матч, сповнений голів, замін і напружених моментів. Перший гол у матчі відбувся на 35-й хвилині завдяки гравцеві «Аугсбурга» П. Тіцу. Продемонструвавши чудове самовладання у штрафному майданчику, Тіц спокійно переправив м’яч повз воротаря «Лейпцига», забезпечивши своїй команді перевагу. Однак «РБ Лейпциг» швидко відповів своїм голом лише через чотири хвилини. Л. Опенда продемонстрував свої клінічні навички, зрівнявши рахунок на табло — 1:1. На початку другого тайму «РБ Лейпциг» не гаяв часу, щоб узяти гру під свій контроль. На 52-й хвилині Б. Сеско скористався помилкою в обороні «Аугсбурга» та вперше вивів свою команду вперед. Гол Сеско привніс пожвавлення в гру господарів, що призвело до того, що через вісім хвилин вони зрівняли рахунок. Е. Демірович знайшов м’яч у сітці, відновивши паритет на табло. Обидві команди почали робити заміни, намагаючись освіжити склади і знайти переможний гол.

На 68-й хвилині «РБ Лейпциг» випустив на поле В. Орбана і Д. Ольмо, а «Аугсбург» пішов за їхнім прикладом: П. Тіц і Ф. Єнсен замінили П. Біля і А. Енгельса. Миттю пізніше «РБ Лейпциг» зробив третю заміну, замінивши К. Кампля на Н. Сейвальда. Коли матч вступив у завершальну стадію, напруга стала наростати, що призвело до шквалу жовтих карток. На 55-й хвилині попередження отримав Й. Гоувелеув з «Аугсбурга», а на 64-й хвилині — К. Якіч. До суддівського блокнота також потрапили Д. Раум із «РБ Лейпциг» і Р. Варгас із «Аугсбурга». Вирішальний момент настав на 81-й хвилині, коли у ворота «РБ Лейпциг» було призначено пенальті. Однак Л. Опенда, який до цього вже встиг забити гол, не зміг реалізувати пенальті, і рахунок залишився 2:2. Намагаючись змінити результат матчу, «Аугсбург» провів третю заміну, замінивши Р. Варгаса на А. Варгаса на А. Майєра на 83-й хвилині. Час минав, обидві команди прагнули до переможного голу, але їхні зусилля були марні. «РБ Лейпциг» зробив п’яту й останню заміну, замінивши X. Сімонса на К. Баумгартнера на 84-й хвилині. Гра закінчилася внічию 2:2, жодна зі сторін не змогла здобути вирішальну перемогу. Матч між командами «Аугсбург» і «РБ Лейпциг» продемонстрував конкурентну природу Бундесліги. Голи, заміни, жовті картки та пропущені пенальті тримали вболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Хоча обидві команди, безсумнівно, прагнули перемоги, їм довелося задовольнитися наполегливою нічиєю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Аугсбург, РБ Лейпциг — Боруссія М.