Боруссія М — Дармштадт — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 18:41 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) ... Боруссія М — Дармштадт — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія М (Менхенгладбах) і Дармштадт (Німеччина).

Боруссия М - Дармштадт - 0:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБоруссия М - Дармштадт - 0:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Боруссія М (Менхенгладбах) — Дармштадт (Німеччина) — 0:0 (0:0)

Предупредження: C. Циммерманн (58), Тім Скарке (65), M. Schuhen (75), A. Muller (82), M. Maglica (90+2)

Огляд матчу Боруссія М — Дармштадт:

У нещодавньому матчі Бундесліги між монхенгладбахською «Боруссією» і «Дармштадтом 98» обидві команди продемонстрували свою майстерність в обороні, внаслідок чого було зафіксовано безгольову нічию. Незважаючи на відсутність голів, у грі не було нестачі в діях, і обидві сторони невпинно боролися за вихід із глухого кута. Матч проходив на культовому стадіоні BORUSSIA-PARK, де вболівальники з нетерпінням чекали на захопливий поєдинок між двома грізними командами. Від самого початку і «Боруссія Монхенгладбах», і «СВ Дармштадт 98» продемонстрували рішучість і дисципліну в обороні. На 11-й хвилині «СВ Дармштадт 98» зробив першу заміну в матчі: Б. Франіч замінив А. Мюллера. Мета заміни — надати команді свіжих сил і створити іншу атакувальну загрозу. Монхенгладбахська «Боруссія» відповіла своєю заміною перед самою перервою: Ж. Сібатчеу змінив А. Плеа, сподіваючись знайти прорив до перерви. З початком другого тайму напруга в матчі не спадала. На 58-й хвилині гравець «Дармштадта 98» К. Циммерманн отримав попереджувальну жовту картку, підкресливши запеклість суперників. Монхенгладбахська «Боруссія» не гаяла часу дарма, випустивши на 58-й хвилині Р. Хака замість Н. Нгуму, щоб ще більше зміцнити оборону.

Обидві команди демонстрували завзятість і бажання перемогти, але голи, як і раніше, вислизали від них. На 65-й хвилині жовту картку отримав Т. Скарке з «СВ Дармштадт 98», що посилило напругу на полі. Незабаром після цього «Дармштадт 98» здійснив кілька замін: К. Циммерманн, С. Полтер і М. Мелем вийшли замість Й. Мюллера, О. Вільхельмссона і Й. Юствана відповідно. Відчувши необхідність у свіжих атакувальних можливостях, «Боруссія Монхенгладбах» провела послідовні заміни на 72-й хвилині. М. Вобер і Дж. Скаллі замінили М. Вобера і П. Геррманна, а Ф. Нойхаус вийшов замість Р. Райца. Ці зміни надали команді нової енергії, але вона все ще не могла домогтися успіху. У міру наближення до кінця матчу «СВ Дармштадт 98» отримав ще дві жовті картки: М. Шухен на 75-й хвилині та А. Мюллер на 82-й хвилині. В останні хвилини гри гравець «СВ Дармштадт 98» М. Магліка отримав жовту картку на 90-й хвилині, завершивши матч із чотирма попередженнями на адресу команди гостей. Незважаючи на безгольову нічию, і «Боруссія» з Монхенгладбаха, і «СВ Дармштадт 98» можуть пишатися своїми результатами. Матч продемонстрував стійкість і дух футбольної Бундесліги: обидві команди боролися за кожен м’яч. Хоча кінцевий результат, можливо, і не був таким, як хотілося б, матч підкреслив, що Бундесліга — це змагання найвищого рівня.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Боруссія М, Дармштадт — Штутгарт.