Вулверхемптон — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 18:57 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і ... Вулверхемптон — Брентфорд — 0:2. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вулверхемптон (Англія) і Брентфорд (Англія).

Вулверхэмптон - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаВулверхэмптон - Брентфорд - 0:2. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Вулверхемптон (Англія) — Брентфорд (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: К. Норгаард (35), І. Тоні (77)

Предупредження: M. Flekken (60), Матіас Дженсен (68), N. Fraser (71), В. Джанелт (81), Маріо Леміна (88)

Огляд матчу Вулверхемптон — Брентфорд:

Вулвз — Брентфорд: Домінування команди гостей У захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Молінеукс» «Вовки» зустрілися з «Брентфордом» у довгоочікуваному поєдинку. Матч виявився напруженою боротьбою, в якій у підсумку домінувала команда гостей. Вражаюча демонстрація майстерності та командної роботи дозволила «Брентфорду» здобути заслужену перемогу, залишивши домашніх глядачів розчарованими. У перерві рахунок був 0:1 на користь «Брентфорда». Матч почався на насиченій ноті: на 20-й хвилині «Вулвз» зробили заміну. М. Кунья був замінений на Ж. Беллегарда, прагнучи привнести в команду свіжі сили. Однак уже на 35-й хвилині «Брентфорд» взяв гору, і К. Норгаард вразив ворота суперника, викликавши тріумфування вболівальників. На 46-й хвилині розпочався другий тайм, і «Вовки» зробили ще одну заміну, випустивши Тоті замість Н. Фрейзера. Господарі поля були сповнені рішучості зрівняти рахунок, але на 50-й хвилині було скасовано гол з офсайду. Проте «Брентфорд» зберіг концентрацію і дисципліну, отримавши жовту картку на 60-й хвилині, коли М. Флеккен був попереджений. Намагаючись переломити хід матчу, «Вовки» зробили третю заміну на 63-й хвилині, випустивши Дж. Гомеса замість Т. Дойла.

Однак їхні зусилля наштовхнулися на жорсткий опір «Брентфорда», який на 68-й хвилині отримав жовту картку, видаливши з поля М. Йенсена. На 69-й хвилині «Брентфорд» зробив заміну, замінивши М. Йенсена на Ю. Ярмолюка. Гості демонстрували невпинний тиск і збільшили свою перевагу на 77-й хвилині, коли І. Тоні влучив у сітку. Цей гол став вирішальним для «вовків». На 81-й хвилині «Брентфорд» отримав ще одну жовту картку, попередження отримав В. Янельт. На 83-й хвилині «вовки» зробили четверту заміну, випустивши Н. Семедо замість М. Доерті. Попри їхні зусилля, «Брентфорд» не заспокоївся і зробив ще дві заміни у швидкій послідовності. На 85-й хвилині В. Янельт змінив С. Баптиста, а К. Норгаард був замінений на К. Айєра. В останні хвилини матчу «вовки» отримали жовту картку на 88-й хвилині — попередження отримав М. Леміна. Незважаючи на завзятість, господарям так і не вдалося переломити хід зустрічі, і матч завершився з рахунком 0:2 на користь «Брентфорда». Цей напружений поєдинок Прем’єр-ліги продемонстрував виняткову гру «Брентфорда», який здобув перемогу над сильною командою «Вулвз». Клінічна гра, надійний захист і тактична грамотність забезпечили команді вражаючу перемогу далеко від дому. З іншого боку, «Вовки» намагатимуться перебудуватися і знайти свій ритм у найближчих матчах, сподіваючись на кращий результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Вулверхемптон, Брентфорд — Ліверпуль.