Лутон Таун — Шеффілд Юнайтед — 1:3. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:04 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) ... Лутон Таун — Шеффілд Юнайтед — 1:3. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лутон Таун (Англія) і Шеффілд Юнайтед (Англія).

Лутон Таун - Шеффилд Юнайтед - 1:3. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаЛутон Таун - Шеффилд Юнайтед - 1:3. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Лутон Таун (Англія) — Шеффілд Юнайтед (Англія) — 1:3 (0:2)
Голи: C. Морріс (52) — C. Archer (30), J. McAtee (36), Вінісіус Соуза (72)

Попередження: Холгейт (10), Г. Хамер (26), C. Морріс (41)

Огляд матчу Лутон Таун — Шеффілд Юнайтед:

«Шеффілд Юнайтед» здобув переконливу перемогу над «Лутоном» із рахунком 3:1 у матчі Прем’єр-ліги на «Кенілворт Роуд». Команда домінувала від самого початку матчу, ведучи в рахунку 2:0 у перерві, а потім домоглася перемоги, забивши третій гол у другому таймі. Матч почався зі шквалу активності, коли «Шеффілд Юнайтед» зробив ранню заміну всього за п’ять хвилин до кінця. Р. Норрінгтон-Девіс був замінений на М. Лоу, що дало змогу команді гостей отримати свіжі сили і змінити тактику. Лутону насилу вдалося взяти гру під свій контроль, і з самого початку він опинився в ролі другого плану. Домінування «Шеффілд Юнайтед» було ще більше підкреслено, коли М. Холгейт отримав жовту картку на 10-й хвилині, сигналізуючи про фізичний характер гри. Гості продовжували нав’язувати свою гру, і на 26-й хвилині Г. Хамер також отримав жовту картку. На 30-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» вийшов із глухого кута, забивши гол К. Арчера. Захист «Лутона» був захоплений зненацька, і Арчер скористався можливістю і вивів свою команду вперед. Через шість хвилин Дж. Макеті з пенальті збільшив перевагу команди, зробивши рахунок 2:0. Лутон спробував відігратися і отримав жовту картку на 41-й хвилині, коли К. Морріс вчинив фол. Подальший штрафний удар не призвів до голу «Шеффілд Юнайтед», і перший тайм закінчився з перевагою гостей.

Другий тайм розпочався зі ще більшої драми, коли на 52-й хвилині «Лутон» отримав право на пенальті. К. Морріс вийшов уперед і впевнено реалізував пенальті, подарувавши своїй команді проблиск надії. Однак радість «Лутона» була недовгою: вже за хвилину «Шеффілд Юнайтед» зробив першу заміну, випустивши Дж. Кларка замість Т. Чонга. На 60-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» продовжив демонструвати свою перевагу, зробивши ще одну заміну. Г. Хамер замінив Т. Девіса. Обидві команди шукали свіжі сили і різні підходи, щоб переломити хід матчу на свою користь. Лутон зробив першу заміну на 68-й хвилині: Р. Берк замінив А. Таунсенда. Однак на 72-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» збільшив свою перевагу за рахунок голу Віні Соузи. Цей гол ще більше розрядив обстановку в «Лутоні», і їм стало все важче відіграватися. На 81-й хвилині «Шеффілд Юнайтед» здійснив ще дві заміни, випустивши Р. Брюстера і О. Норвуда замість К. Арчера і Дж. Макеті відповідно. Ці зміни продемонстрували намір команди зберегти контроль над грою і довести справу до перемоги. На 87-й хвилині «Лутон» здійснив останню заміну: А. Дауті та К. Морріс змінили Л. Беррі та К. Вудроу. Однак ці заміни не змогли суттєво вплинути на результат. Матч закінчився перемогою «Шеффілд Юнайтед» із комфортним рахунком 3:1. Домінуюча гра в обох таймах забезпечила їм три очки, а «Лутон» залишиться міркувати про втрачену можливість кинути виклик суперникові по Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лутон Таун — Ман.Юнайтед, Шеффілд Юнайтед — Брайтон.