Реал С-дад — Осасуна — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 19:14 10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) ... Реал С-дад — Осасуна — 0:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал С-дад (Сан-Себастьян) і Осасуна (Памплона).

Реал С-дад - Осасуна - 0:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаРеал С-дад - Осасуна - 0:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Реал С-дад (Сан-Себастьян) — Осасуна (Памплона) — 0:1 (0:0)
Голи: Анте Будимир (49)

Огляд матчу Реал С-дад — Осасуна:

Реал Сосьєдад і Осасуна зійшлися в захопливому поєдинку Ла Ліги на арені Реалі. Попри безгольовий перший тайм, матч виявився напруженою битвою, оскільки обидві команди боролися за перемогу. Зрештою, саме «Осасуна» вийшла переможницею, здобувши впевнену перемогу з рахунком 1:0. Гра розпочалася у швидкому темпі, обидві сторони демонстрували атакувальні наміри. «Реал Сосьєдад» мав кілька нагод повести в рахунку, але так і не зміг забити. Осасуна", своєю чергою, продемонструвала стійкість в обороні, але не змогла створити явних моментів. Остаточно глухий кут був перерваний на 49-й хвилині, коли А. Будіміру з «Осасуни» вдалося влучити у площину воріт. Гол приніс гостям полегшення і вивів їх у лідери. «Реал Сосьєдад» одразу ж відповів шквалом замін, намагаючись переломити хід гри. На 62-й хвилині «Реал Сосьєдад» здійснив потрійну заміну, випустивши Андре Сілву, А. Захаряна і М. Меріно.

Ці зміни додали команді свіжих сил і посилили її атакувальні можливості. Однак «Осасуна» зберегла рішучість в обороні та провела свої заміни, щоб утримати перевагу. На 65-й хвилині «Осасуна» замінила Р. Пенью на Р. Гарсію, зміцнивши оборону і позбавивши «Реал Сосьєдад» явних можливостей. «Реал Сосьєдад» продовжував тиснути, випустивши на поле Х. Арамбуру та Б. Туррієнтеса на 72-й хвилині. Однак їхні зусилля наштовхнулися на жорсткий опір надійної задньої лінії «Осасуни». Коли гра вступила в завершальну стадію, «Осасуна» зробила останню заміну, випустивши У. Гарсію замість А. Катени. Гарсію замість А. Катени на 80-й хвилині. Попри те, що «Реал Сосьєдад» наполегливо прагнув зрівняти рахунок, йому не вдалося пробити оборону «Осасуни», і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь гостей. Загалом це був напружений матч між «Реал Сосьєдадом» та «Осасуною», у якому заслужено перемогли гості. Обидві команди демонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри, що зробило її захопливим видовищем для футбольних уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Реал С-дад, Осасуна — Кадіс.