Байєр — Баварія — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-10 21:34 10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і ... Байєр — Баварія — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

10 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Байєр (Леверкузен) і Баварія (Мюнхен).

Байер - Бавария - 3:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаБайер - Бавария - 3:0. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Байєр (Леверкузен) — Баварія (Мюнхен) — 3:0 (1:0)
Голи: (18), Грімальдо (50), Джеремі Фрімпонг (90+5)

Попередження: Sacha Boey (36), Горецка (62), Едмонд Тапсоба (64), А. Адлі (77), Градецкі (83)

Огляд матчу Байєр — Баварія:

У захопливому матчі Бундесліги на легендарній «БайАрені» леверкузенський «Байєр» здобув вражаючу перемогу над мюнхенською «Баварією» з рахунком 3:0. Господарі влаштували шоу для своїх фанатів, домінуючи в матчі від початку до кінця й успішно перегравши чинних чемпіонів. Леверкузенський «Байєр» дав зрозуміти про свої наміри вже на самому початку матчу, і їм не знадобилося багато часу для того, щоб опинитися у воротах. На 18-й хвилині Ян Станішич потужним ударом переграв воротаря «Баварії», відкривши рахунок і забезпечивши своїй команді заслужену перевагу. Мюнхенська «Баварія», з якою доводилося рахуватися, спробувала дати відсіч, але зіткнулася з надійною обороною леверкузенського «Баєра». На 36-й хвилині С. Бой отримав жовту картку за необдуманий виклик. Другий тайм був не менш напруженим, обидві команди прагнули голу. Леверкузенський «Байєр» продовжував демонструвати свою майстерність в атаці та подвоїв свою перевагу на 50-й хвилині. А. Грімальдо скористався помилкою захисту «Баварії» та класно переправив м’яч у сітку воріт, чим викликав захоплення глядачів. «Баварія» спробувала повернути контроль над грою і зробила дві заміни на 60-й хвилині: Д. Упамекано і Й. Кімміх замінили двох гравців, які не справлялися зі своїми обов’язками. Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки леверкузенський «Байєр» продовжував домінувати на полі. На 62-й хвилині Л. Горецка отримав жовту картку за фол, що додало «Баварії» ще більше розчарування.

Леверкузенський «Байєр» теж не залишився осторонь: на 64-й хвилині жовту картку отримав Е. Тапсоба. По ходу матчу обидві команди провели додаткові заміни, щоб привнести свіжі сили. На 65-й хвилині у складі леверкузенського «Байєра» з’явився Н. Телла, який замінив Ж. Фрімпонга. Мюнхенська «Баварія» також зробила заміну, замінивши Л. Горецку на М. Теля на 71-й хвилині. Напруга наростала під час матчу, і не дивно, що на 77-й хвилині жовту картку отримав А. Адлі з леверкузенського «Байєра». На 81-й хвилині «Баварія» зробила подвійну заміну: С. Бой вийшов замість Р. Геррейро, а Й. Мусіала замінив Е. М. Чупо-Мотінга. У відповідь леверкузенський «Байєр» також зробив заміну на 82-й хвилині, коли А. Адлі був замінений на Й. Хофманна. Матч ставав дедалі більш фізичним, і на 83-й хвилині гравця «Байєра» Л. Градецкі було вилучено з поля. Коли час пішов на спад, обидві команди провели чергові заміни, намагаючись переломити хід матчу на свою користь. На 90-й хвилині Ф. Віртц замінив А. Глозека, а Г. Пуерта — А. Грімальдо. На завершення вражаючої гри леверкузенський «Байєр» забив третій і останній гол на 90-й хвилині. Ж. Фрімпонг знайшов крапку в сітці воріт, закріпивши перемогу своєї команди та розлютивши вболівальників. Матч завершився оглушливою перемогою леверкузенського «Байєра» з рахунком 3:0, закріпивши за ними місце грізної сили в Бундеслізі. Гравці та вболівальники святкували в унісон, адже вони стали свідками воістину незабутньої перемоги над чинними чемпіонами, мюнхенською «Баварією».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гайденхайм — Байєр, Бохум — Баварія.