Гавр — Ренн — 0:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 15:59 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і ... Гавр — Ренн — 0:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Гавр (Франція) і Ренн (Франція).

Гавр - Ренн - 0:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаГавр - Ренн - 0:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Гавр (Франція) — Ренн (Франція) — 0:1 (0:0)
Голи: Буріго (60)

Предупредження: А. Айю (71), Аліду Сейду (79)

Огляд матчу Гавр — Ренн:

У довгоочікуваному матчі Ліги 1 «Гавр» зустрівся з «Ренном» на стадіоні «Осеан». Обидві команди прагнули здобути перемогу і, можливо, піднятися вгору по турнірній таблиці. Матч закінчився перемогою «Ренна» з рахунком 0:0 у перерві та 0:1 в основний час. На початку матчу обидві команди продемонстрували на полі рішучість і майстерність. По ходу гри напруга стала наростати, і судді довелося втрутитися. На 36-й хвилині А. Туре, гравець «Гавра», отримав жовту картку за необережний виклик. Перший тайм закінчився безгольовим, обидві команди ніяк не могли вийти з глухого кута. Однак у другому таймі гра пожвавилася не відразу. На 60-й хвилині гравець «Ренна» Б. Буріжо чудовим ударом у сітку воріт вивів свою команду вперед. Після голу обидві команди провели заміни, намагаючись переломити хід гри на свою користь.

На 61-й хвилині «Ренн» замінив Д. Дуе на І. Салаха в рамках своїх тактичних змін. Також на полі з’явився Г. Дуе, який замінив А. Сейду. Гавр, своєю чергою, ввів у гру Ж. Казиміра та Е. Саббі, які замінили С. Грандсіра та А. Айяха в рамках своїх тактичних змін. Грандсіра та А. Айю відповідно. По ходу гри напруга продовжувала наростати. На 71-й хвилині гравець «Гавра» А. Айю отримав жовту картку за спірний фол. На 76-й хвилині «Ренн» зробив третю заміну: А. Калімуендо замінив А. Гуїрі. Гавр відповів третьою заміною — Л. Него вийшов замість С. Нгура. На 77-й хвилині Гавр зробив четверту заміну — М. Байо замінив А. Жужу. На 79-й хвилині жовту картку отримав гравець «Ренна» А. Сейду. В останні хвилини гри «Ренн» зробив останню заміну: Б. Буріжо замінив Л. Бласа на 85-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля обох команд в останні хвилини гри, рахунок залишився незмінним. «Ренн» здобув важку виїзну перемогу з рахунком 0:1, набравши найважливіші очки в боротьбі за успіх у Лізі 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лілль — Гавр, Ренн — Клермон.