Болонья — Лечче — 4:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:51 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і ... Болонья — Лечче — 4:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Болонья (Італія) і Лечче (Італія).

Болонья - Лечче - 4:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаБолонья - Лечче - 4:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Болонья (Італія) — Лечче (Італія) — 4:0 (2:0)
Голи: S. Beukema (5), Орсоліні (27), Орсоліні (49), J. Одгаард (82)

Попередження: R. Calafiori (34), P. Almqvist (41), Ремі Уден (74)

Огляд матчу Болонья — Лечче:

На легендарному стадіоні «Ренато Далл’Ара» відбувся довгоочікуваний матч Серії А між «Болоньєю» та «Лечче». Обидві команди були сповнені рішучості здобути перемогу і заявити про себе в лізі. Болонья, не гаючи часу, повела в рахунку, забивши фантастичний гол уже на 5-й хвилині. Гол був чудово виконаний С. Букемою, якому вдалося точно і точно влучити у ворота. Цей перший гол задав тон усьому матчу. По ходу гри «Болонья» продовжувала домінувати. На 27-й хвилині Р. Орсоліні забив ще один блискучий гол, збільшивши перевагу «Болоньї». Публіка ревіла від захвату, радіючи голу Орсоліні. Однак «Лечче» не був повністю підкорений. На 34-й хвилині Р. Калафіорі отримав жовту картку, що свідчить про зростаюче розчарування команди. На 38-й хвилині «Лечче» зробив першу заміну, випустивши Л. Банду замість Н. Сансоне, сподіваючись змінити динаміку гри. Надії «Лечче» були зруйновані, коли П. Альмквіст отримав жовту картку на 41-й хвилині. Здавалося, що «Лечче» насилу справляється з нестримним атакувальним стилем «Болоньї». Перший тайм добіг кінця, і рахунок у перерві став 2:0 на користь «Болоньї». Другий тайм розпочався з великої кількості замін з обох сторін. Лечче випустив М. Каба замість А. Бліна та А. Галло замість П. Доргу, сподіваючись почати з чистого аркуша.

Однак «Болонья» швидко скористалася своєю перевагою та забила ще один гол на 49-й хвилині завдяки Р. Орсоліні. Орсоліні. Лечче спробував відігратися, випустивши на 51-й хвилині Н. Крстовича замість Р. Пікколі. Однак захист «Болоньї» залишався рішучим і цілеспрямованим, не даючи «Лечче» жодного шансу забити гол. На 61-й хвилині «Болонья» також провела низку замін, замінивши С. Поша, Я. Зіркзее та Р. Орсоліні на Л. Де Сільвестрі, Я. Одгаарда та Д. Ндойє відповідно. Обидві команди продовжили боротьбу на полі, і на 74-й хвилині «Лечче» отримав жовту картку. На 77-й хвилині «Лечче» провів останню заміну, замінивши Р. Удіна на Х. Рафіа, який привніс свіжу енергію в гру. Болонья відповіла своєю заміною на 78-й хвилині, замінивши Л. Фергюсона на Н. Моро. Під завісу матчу Болонья оформила перемогу голом на 82-й хвилині. Чудовий гол Й. Одгаарда став глазур’ю на торті для «Болоньї», залишивши «Лечче» розчарованим і переможеним. Підсумковий рахунок матчу — 4:0 на користь «Болоньї». Загалом це була захоплива гра у футбол, наповнена майстерною грою, напруженими моментами та добре виконаними голами. «Болонья» продемонструвала свою перевагу в лізі, а «Лечче» наполегливо бився, але в підсумку зазнав поразки. Цей матч запам’ятається як класична демонстрація футбольної майстерності в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Фіорентина, Торіно — Лечче.