Лор’ян — Реймс — 2:0. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:53 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і ... Лор’ян — Реймс — 2:0. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лор’ян (Франція) і Реймс (Франція).

Лорьян - Реймс - 2:0. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаЛорьян - Реймс - 2:0. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Лор’ян (Франція) — Реймс (Франція) — 2:0 (0:0)
Голи: M. Bamba (70), T. Bakayoko (87)

Предупредження: Лоран Абергель (32), B. Stambouli (41)

Огляд матчу Лор’ян — Реймс:

У захопливому матчі між «Лор’яном» і «Реймсом» у Лізі 1 футбольні вболівальники стали свідками захопливого прояву майстерності та рішучості. Матч проходив на стадіоні Stade du Moustoir — Yves Allainmat, і, незважаючи на безгольовий перший тайм, гра набрала обертів у другому, завершившись із рахунком 2:0 на користь «Лор’яна». У першій половині зустрічі обидві команди створили кілька нагод, але не змогли влучити у площину воріт. На 32-й хвилині жовту картку отримав гравець «Лор’яна» Л. Абергель, а на 41-й хвилині жовту картку отримав гравець «Реймса» Б. Стамбулі. На перерву команди пішли за рівного рахунку 0:0. Починаючи другий тайм, «Лор’ян» вийшов із воріт із новими силами. Зусилля принесли свої плоди на 70-й хвилині, коли М. Бамба ударом з розвороту вивів «Лор’ян» уперед. На 71-й хвилині «Реймс» одразу ж вніс зміни до свого складу, випустивши К. Накамуру замість Р. Хадри. У цей момент «Лор’ян» також зробив заміну: А. Карі вийшов замість Б. Буанані. М. Бамба, який забив гол, був замінений на Б. Дієнга на тій самій хвилині.

Заміни тривали, і на 72-й хвилині Л. Абержель замінив Т. Бакайоко у складі «Лор’яна». Реймс відповів заміною Б. Стамбулі на А. Річардсона на тій самій хвилині. Ж. Окуму також з’явився у складі «Реймса», замінивши Е. Агбаду на 73-й хвилині. У міру того як час минав, обидві команди зробили чергові заміни, щоб освіжити свої склади. П. Кацеріс вийшов замість Ф. Менді на 79-й хвилині у складі «Лор’яна», а С. Акієме замінив Ю. Фофану у складі «Реймса» на 82-й хвилині. На тій же хвилині М. Дарамі замінив А. Бояна. Остання заміна у складі «Лор’яна» відбулася на 84-й хвилині: Т. Ле Бріс замінив Д. Йонгва. Коли до кінця матчу залишалося всього три хвилини, «Лор’ян» оформив перемогу ще одним голом. Цього разу відзначився Т. Бакайоко, збільшивши свою перевагу до 2:0. Матч завершився перемогою «Лор’яна» завдяки голам М. Бамби і Т. Бакайоко. Обидві команди показали видовищний футбол, демонструючи майстерність і рішучість протягом усієї гри. Стад дю Мустуар — Ів Алленмат став свідком захопливого поєдинку, який змусив уболівальників із нетерпінням чекати наступного туру матчів Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Лор’ян, Реймс — Ланс.