Клермон — Брест — 1:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:55 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Брест — 1:1. Чемпіонат Франції, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Брест (Франція).

Клермон - Брест - 1:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистикаКлермон - Брест - 1:1. Чемпионат Франции, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Франції, 21-й тур

Клермон (Франція) — Брест (Франція) — 1:1 (0:0)
Голи: Греджон Кієй (69) — П’єр Ліс Мелу (50)

Попередження: Лаге (7), J. Ле Кардинал (33), Гастьєн (44), Максиміліано Кофріз (49), дель Кастільо (54), Йонас Мартін (74)

Огляд матчу Клермон — Брест:

Клермон Фут і Стад Брестуа 29 зіграли в захоплюючому матчі Ліги 1 на стадіоні Габріель-Монтпід. Матч завершився внічию, обидві команди забили по одному голу. Незважаючи на те що жодна з команд не взяла гору, напружена гра і кілька ключових моментів зробили цей матч незабутнім. У першому таймі обидві команди демонстрували жорстку оборону, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Однак агресія була помітна вже на самому початку, коли гравець «Стад Брестуа 29» М. Перейра Лаге отримав жовту картку на 7-й хвилині за фол. Трохи більше 30 хвилин потому Ж. Ле Кардинал зі «Стад Брестуа 29» також отримав жовту картку, що додало напруженості матчу. На 44-й хвилині до списку гравців, які отримали попередження, приєднався гравець «Клермон Фут» Ж. Гастьєн, а на 49-й хвилині — М. Кофріз із «Клермон Фут». Другий тайм розпочався з прориву «Стад Брестуа 29», коли П. Ліс-Мелу на 50-й хвилині забив гол, забезпечивши своїй команді вирішальну перевагу. Цей гол змінив хід гри, і «Стад Брестуа 29» розраховував на перемогу. Проте всього за кілька хвилин Р. Дель Кастільо зі «Стад Брестуа 29» отримав жовту картку, що ще більше розпалило і без того напружену атмосферу. На 66-й хвилині «Клермон Фут» зробив дві заміни, випустивши на поле А. Віржініуса і С. Ніколсона замість Ж. Аллевіни та Г. К’єї відповідно. Ці зміни надали команді нової енергії, що призвело до голу Г. К’єя на 69-й хвилині, який зрівняв рахунок.

Цей гол викликав пожвавлення в команді «Клермон Фут», яка стала боротися за лідерство в рахунку. «Стад Брестуа 29» відповів своїми замінами на 72-й і 73-й хвилинах, випустивши Ж. Ле Дуарона і К. Думбія замість Р. Дель Кастільо і М. Камара відповідно. Однак агресія команди взяла гору, коли Ж. Мартен отримав жовту картку на 74-й хвилині. На 76-й хвилині «Клермон Фут» здійснив чергові зміни, замінивши М. Гоналонса і Б. Бутоббу на Х. Кейту і Е. Рашані відповідно. На 81-й хвилині Ю. Маньїн замінив Ж. Гастьєна, додавши свіжих сил в атакувальну лінію «Клермон Фут». Stade Brestois 29 також зробив заміну на 84-й хвилині, замінивши М. Перейра Лаге на Б. Брахімі. Драматичний поворот у матчі стався на 88-й хвилині, коли обидві команди залишилися вдесятьох. Е. Рашані з «Клермон Фут» і М. Бізо зі «Стад Брестуа 29» отримали червоні картки, змусивши свої команди закінчувати матч з одним вилученим гравцем. Напруга продовжувала наростати, але жодна з команд так і не змогла знайти переможний гол. На 90-й хвилині «Стад Брестуа 29» зробив останню заміну: К. Думбія був замінений на Ж. Кудерта. Однак жодна з команд не змогла вийти з глухого кута, і матч завершився внічию 1:1. Незважаючи на розділені очки, обидві команди продемонстрували свою рішучість і стійкість протягом усього матчу. Зустріч рясніла жовтими картками, замінами і червоними картками, демонструючи інтенсивність і пристрасть футболу Ліги 1. Вболівальники можуть пишатися зусиллями своїх команд і з нетерпінням чекати нових захопливих матчів у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ренн — Клермон, Брест — Марсель.