Вест Гем — Арсенал — 0:6. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 17:58 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Арсенал — 0:6. Чемпіонат Англії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Арсенал (Лондон).

Вест Хэм - Арсенал - 0:6. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаВест Хэм - Арсенал - 0:6. Чемпионат Англии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Англії, 24-й тур

Вест Гем (Лондон) — Арсенал (Лондон) — 0:6 (0:4)
Голи: В. Саліба (32), Б. Сака (41), Габріель Магальяйнс (44), Троссар (45+2), Б. Сака (63), Райс (66)

Предупредження: Е. Альварес (9), A. Ареола (38), М. Кудус (76)

Огляд матчу Вест Гем — Арсенал:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні в Лондоні, «Вест Гем» зазнав нищівної поразки від «Арсеналу». Рахунок у перерві був 0:4, а остаточний рахунок — 0:6 на користь команди гостей. Від самого початку матч був сповнений активністю та напруженістю. Уже на 9-й хвилині гравець «Вест Гема» Е. Альварес отримав жовту картку, задавши тон напруженій грі. «Арсенал» швидко скористався ситуацією, і В. Саліба забив сенсаційний гол на 32-й хвилині. Розчарування «Вест Гема» продовжилося, коли А. Ареола отримав жовту картку на 38-й хвилині. Гра загострилася ще більше, коли на 41-й хвилині «Арсеналу» було призначено пенальті, який точно реалізував Б. Сака. Через кілька хвилин Габріель пробив у дальній кут, збільшивши перевагу «Арсеналу». В останні хвилини першого тайму Л. Троссар забив ще один гол у ворота «Арсеналу», і «Вест Гем» залишився в меншості. У перерві «Вест Гем» зробив дві заміни, випустивши Е. Альвареса та К. Зуму, намагаючись переломити хід матчу. Однак «Арсенал» продовжив домінувати в другому таймі.

На 63-й хвилині Б. Сака забив свій другий гол у матчі, ще більше збільшивши перевагу «Арсеналу», а на 66-й хвилині Д. Райс також став автором голу, залишивши «Вест Гем» повністю деморалізованим. «Арсенал» швидко зробив три заміни: Д. Райс був замінений на М. Ельнені, Б. Сака звільнив місце для Р. Нельсона, а Л. Троссар поступився місцем Е. Нкетіа. Розчарування «Вест Гема» проявилося у вигляді жовтої картки для М. Кудуса на 76-й хвилині. Вони зробили останню заміну, замінивши Емерсона на А. Крессвелла у спробі врятувати гордість. У відповідь «Арсенал» ввів у гру Б. Вайта та Седріка, відповідно, на останні 13 хвилин гри. Щоб ще більше зміцнити свою перевагу, замість Е. Нванері вийшов Г. Мартінеллі. Матч закінчився останньою жовтою карткою для гравця «Вест Гема» К. Філліпса на 90-й хвилині, що стало ще більш прикрим. Загалом матч між «Вест Гемом» і «Арсеналом» вийшов одностороннім, і «Арсенал» вийшов із нього явним переможцем. Результат підкреслив атакувальну майстерність «Арсеналу» і слабкість оборони «Вест Гема». Зустріч Прем’єр-ліги на «Лондон Стедіум», безсумнівно, запам’ятається як гра, в якій «Арсенал» домінував від початку і до кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ноттінгем Форест — Вест Гем, Бернлі — Арсенал.