Штутгарт — Майнц — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 18:40 11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і ... Штутгарт — Майнц — 3:1. Чемпіонат Німеччини, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Штутгарт (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

Штутгарт - Майнц - 3:1. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистикаШтутгарт - Майнц - 3:1. Чемпионат Германии, 21-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Німеччини, 21-й тур

Штутгарт (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 3:1 (2:0)
Голи: Міттельштадт (45+1), Джеймі Левелінг (45+3), D. Undav (73) — Аджорк (76)

Попередження: Атакан Каразор (82), Дж. Гілавогі (84)

Огляд матчу Штутгарт — Майнц:

На стадіоні MHPArena відбувся матч Бундесліги між командами VfB Stuttgart і FSV Mainz 05. Це був напружений матч, у якому «Штутгарт» здобув комфортну перемогу з рахунком 2:0 у перерві та 3:1 в основний час. Перший тайм почався з вражаючих атак обох команд, але на 45-й хвилині саме «Штутгарт» зумів переломити хід матчу. М. Міттельштадт вдалим ударом вивів свою команду вперед. За кілька миттєвостей Дж. Левелінг подвоїв перевагу «Штутгарта», забивши гол. У перерві FSV Mainz 05 зробив кілька замін, намагаючись переломити хід гри. Дж. Нганкам замінив М. Ріхтера, Д. Кольр вийшов замість Л. Баррейро, а М. Папела замінив Лі Чже Суна. У другому таймі відбулося ще більше замін, оскільки обидві команди прагнули освіжити свої склади. У «Штутгарта» К. Фюріх замінив А. Руо, а Й. Левелінг вийшов замість С. Гірассі. П. Штенцель також вийшов замість Я. Ваньомана.

Незважаючи на заміни, «ВФБ Штутгарт» продовжував домінувати в матчі. На 73-й хвилині Д. Ундав забив блискучий гол і ще більше збільшив перевагу своєї команди. Однак «Майнц 05» зумів скоротити відставання в рахунку завдяки голу Л. Ажорка на 76-й хвилині. По ходу матчу напруга наростала, що призвело до гострих моментів. На 82-й хвилині А. Каразор отримав жовту картку за «ВфБ Штутгарт», а Ж. Гілавогі — за «ФСВ Майнц 05» на 84-й хвилині. В останній спробі врятувати очко «ФСВ Майнц 05» випустив на поле Б. Груду, замінивши Ж. Гілавогі. У свою чергу, у «ВфБ Штутгарт» Д. Ундав був замінений на Чон У Єна. Матч завершився перемогою «ВфБ Штутгарт», який заробив три цінні очки. Упродовж усієї гри гравці демонстрували виняткову майстерність і цілеспрямованість. Обидві команди, безсумнівно, залишили всі сили на полі, що зробило матч захопливим для вболівальників на MHPArena.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Дармштадт — Штутгарт, Майнц — Аугсбург.