Мальорка — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 19:12 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і ... Мальорка — Райо Вальєкано — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Мальорка (Іспанія) і Райо Вальєкано (Іспанія).

Мальорка - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМальорка - Райо Вальекано - 2:1. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Мальорка (Іспанія) — Райо Вальєкано (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: Антоніо Санчес (48), В. Мурікі (90+1) — Альваро Гарсія (76)

Предупредження: Настасич (1), В. Мурікі (39), Дані Родрігес (41), Пратс (90+6)

Огляд матчу Мальорка — Райо Вальєкано:

«Мальорка» і «Райо Вальєкано» нещодавно зустрілися в захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Мальорка Сон Мойкс». Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Мальорки», але не без напружених моментів. Обидві команди розпочали матч обережно, і, незважаючи на деякі нагоди, жодна зі сторін не змогла влучити у площину воріт у першому таймі. У перерві рахунок так і залишився 0:0, що послужило приводом для захопливого другого тайму. У грі не обійшлося без жовтих карток: на 1-й хвилині попередження отримав гравець «Мальорки» М. Настасич. Потім послідували ще дві жовті картки для «Мальорки»: В. Мурікі і Д. Родрігес були вилучені на 39-й і 41-й хвилинах відповідно. Однак другий тайм почався для «Мальорки» з перемоги: на 46-й хвилині вони зробили ранню заміну, випустивши Н. Відаля замість А. Пратталя. Відаля замість А. Пратса. Ця заміна виявилася вирішальною: всього через дві хвилини «Мальорка» відкрила рахунок. На 62-й хвилині «Райо Вальєкано» здійснив низку замін: С. Камело і Р. де Томас вийшли замість П. Сісса і О. Трехо відповідно. Мальорка" також зробила заміну, помінявши С. Дардера на М. Морланеса. Матч продовжував залишатися напруженим, і на 68-й хвилині «Райо Вальєкано» зробив ще дві заміни.

А. Еспіно і П. Чаварріа вийшли на поле замість К. Переса і У. Лопеса. Мальорка відповіла своїми замінами на 79-й хвилині: О. Маскарель і Н. Радоньїч вийшли замість А. Санчеса і Саму Кости. Гра набула драматичного оберту, коли «Райо Вальєкано» зрівняв рахунок на 76-й хвилині. А. Гарсія знайшов крапку в сітці воріт, встановивши напружений фінал. У заключній стадії «Мальорка» знову звернулася до своєї лави запасних, зробивши п’яту й останню заміну на 84-й хвилині. Замість Т. Лато вийшов Х. Коста. Райо Вальєкано також зробив пізню заміну: П. Чаваррія замінив А. Ратіу на 87-й хвилині. Коли здавалося, що матч іде до нічиєї, Мальорка зробила пізній хід. На 90-й хвилині В. Мурікі забив гол, завершивши повернення своєї команди і забезпечивши вирішальну перемогу. А. Пратс, гравець «Мальорки», отримав жовту картку в останні хвилини матчу, але це мало затьмарило святкування команди. Підсумковий рахунок — 2:1 на користь «Мальорки», і «Райо Вальєкано» здобув цінні три очки у своїй кампанії в Ла Лізі. Цей матч продемонстрував конкурентну природу Ла Ліги: і «Мальорка», і «Райо Вальєкано» виклалися на повну. Це була гра, наповнена драматизмом, голами та кількома яскравими виступами гравців з обох сторін. Мальорка" буде задоволена результатом, а «Райо Вальєкано» залишиться розмірковувати про те, що могло б бути.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальорка — Реал С-дад, Райо Вальєкано — Реал.