Севілья — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 21:27 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та ... Севілья — Атлетіко — 1:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) та Атлетіко (Мадрид).

Севилья - Атлетико - 1:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаСевилья - Атлетико - 1:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Севілья (Іспанія) — Атлетіко (Мадрид) — 1:0 (1:0)
Голи: I. Ромеро (15)

Предупредження: Вітсель (26), Сусо (70), Ю. Ен-Несірі (76)

Огляд матчу Севілья — Атлетіко:

«Севілья» здобула перемогу в захопливому матчі Ла Ліги проти «Атлетіко Мадрид» із рахунком 1:0 у перерві та 1:0 в основний час. Матч проходив на історичному стадіоні «Естадіо Рамон Санчес Пізхуан», створюючи захоплюючу атмосферу для глядачів. Уже на 15-й хвилині було забито перший гол у матчі — І. Ромеро, гравець «Севільї», вразив ворота суперника, розлютивши вболівальників. Повівши в рахунку, «Севілья» була сповнена рішучості зберегти свою перевагу. По ходу матчу напруга наростала, і на 26-й хвилині жовту картку було показано гравцеві «Атлетіко Мадрид» А. Вітселю. У перерві «Атлетіко Мадрид», поступаючись у рахунку, зробив дві ранні заміни. А. Мората був замінений на М. Депая, а П. Барріос замінив Н. Моліну. На 64-й хвилині «Севілья» також зробила дві заміни: Х. Навас був замінений на Х. Санчеса, а О. Торрес — на Сусо. Незабаром «Атлетіко Мадрид» зробив третю заміну: Коке був замінений на А. Корреа на 60-й хвилині. Незважаючи на напружену гру, обидві команди так і не змогли збільшити рахунок.

Проте в матчі були відзначені жовтими картками гравці «Севільї» Сусо на 70-й хвилині і Й. Ен-Несірі на 76-й хвилині. У міру того, як йшли хвилини, напруга наростала, що призвело до нових замін в обох командах. На 78-й хвилині І. Ромеро був замінений на Е. Ламелу, а на 84-й хвилині «Атлетіко Мадрид» випустив С. Ліно замість Р. Рікельме. В останні хвилини матчу «Севілья» провела ще дві заміни: Д. Соу замінив Дж. Джордана, а Й. Ен-Несірі вийшов замість А. Педроси на 88-й хвилині. Незважаючи на низку моментів і захопливих обмінів, жодна з команд не змогла змінити рахунок, і матч закінчився важкою перемогою «Севільї». І «Севілья», і «Атлетіко Мадрид» продемонстрували свою майстерність і рішучість упродовж усієї гри, перетворивши її на захопливе видовище для вболівальників. І «Севілья», і «Атлетіко Мадрид» продемонстрували свою майстерність на полі, але в підсумку саме «Севілья» стала тріумфатором завдяки ранньому голу Ромеро. Ця перемога, безсумнівно, додасть впевненості «Севільї», яка продовжить своє прагнення до успіху в Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Севілья, Атлетіко — Лас-Пальмас.