Мілан — Наполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-11 23:45 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і ... Мілан — Наполі — 1:0. Чемпіонат Італії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) і Наполі (Неаполь).

Милан - Наполи - 1:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистикаМилан - Наполи - 1:0. Чемпионат Италии, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Італії, 24-й тур

Мілан (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:0 (1:0)
Голи: Ернандес (25)

Предупредження: Хуан Хесус (85)

Огляд матчу Мілан — Наполі:

У напруженому поєдинку з «Наполі» «Мілан» здобув перемогу з рахунком 1:0 у перерві матчу, а в основний час рахунок залишився незмінним. Ця захоплива зустріч відбулася на чудовому «Стадіо Джузеппе Меацца», домашній арені «Мілана». Гра розпочалася у високому темпі, обидві команди продемонстрували свою майстерність в атаці. Однак уже на 25-й хвилині «Мілан» взяв гору. Талановитий лівий захисник Тео Ернандес ударом з лінії штрафного вивів свою команду вперед. Під час матчу обидві команди зробили заміни, щоб посилити свої команди. AC Milan замінив Давіде Калабрію на Алессандро Флоренці на 37-й хвилині, а Napoli ввів Лео Остігарда замість Маттео Політано в перерві. Napoli ще більше перетасував свою колоду, зробивши другу заміну на 55-й хвилині. Джованні Сімеоне вийшов замість Джанлуки Распадорі, щоб посилити атакувальні можливості команди. На 65-й хвилині Симон Кьяєр замінив Йована Сіміча в оборонній лінії.

На 66-й хвилині «Мілан» зробив третю заміну, випустивши Ісмаеля Беннасера замість енергійного молодого гравця Юнуса Муси. У відповідь «Наполі» замінив Петра Зелінські на Якоба Ліндстрема. Обидві команди продовжили вносити зміни в останні хвилини матчу. На 76-й хвилині «Наполі» замінив Паоло Маццоккі на Матіаса Оліверу, а на 80-й хвилині «Мілан» випустив Олів’є Жиру замість Луки Йовіча. Крім того, у гру вступив Крістіан Пулішич, який замінив Алехандро Хіменеса на тій самій хвилині. Час минав, напруга наростала, і на 85-й хвилині Хуан Жезус із «Наполі» отримав жовту картку. Матч завершився пізньою заміною гравця «Наполі»: на 90-й хвилині Хуан Жезус замінив Чістофе Нгонге. В останні хвилини матчу жовту картку отримав і гравець «Мілана» Тео Ернандес. Попри те, що обидві команди демонстрували рішучість і майстерність упродовж усієї гри, саме «Мілан» вийшов переможцем, вирвавши надважливу перемогу на своєму полі. Матч продемонстрував хвилювання і непередбачуваність, якими славиться Серія А, і вболівальники з нетерпінням чекають на наступну захопливу зустріч між цими запеклими суперниками.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Монца — Мілан, Наполі — Дженоа.