Барселона — Гранада — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-12 00:05 11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і ... Барселона — Гранада — 3:3. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

11 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Барселона (Іспанія) і Гранада (Іспанія).

Барселона - Гранада - 3:3. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаБарселона - Гранада - 3:3. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Барселона (Іспанія) — Гранада (Іспанія) — 3:3 (1:0)
Голи: L. Ямал (14), Левандовскі (63), L. Ямал (81) — F. Pellistri (60), I. Мікель (66)

Попередження: S. Ruiz (33), Хаві (65), I. Мікель (78)

Огляд матчу Барселона — Гранада:

«Барселона» і «Гранада» зійшлися в захоплюючому матчі Ла Ліги на стадіоні «Естаді Олімпік Льюїс Компаніс». Гра закінчилася із захопливим рахунком 3:3, залишивши вболівальників у напрузі до останньої хвилини. Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох команд, і рахунок не змусив себе чекати. На 14-й хвилині «Барселона» повела в рахунку завдяки голу Л. Ямала, який завершив добре виконаний командний прохід. Однак «Гранада» не відступила і повернулася в гру. На 33-й хвилині гравець «Гранади» С. Руїс отримав жовту картку, продемонструвавши загострення боротьби. Наприкінці тайму «Гранада» зрівняла рахунок на 43-й хвилині завдяки голу Р. Санчеса. Санчеса, і команди пішли на перерву на рівних. Другий тайм розпочався з того, що «Гранада» взяла гру під свій контроль і приголомшила «Барселону» блискучим голом Ф. Пеллістрі на 60-й хвилині. Барселона, не бажаючи поступатися, швидко відповіла голом Р. Левандовскі на 63-й хвилині, знову зрівнявши рахунок. Матч продовжував залишатися захоплюючим, обидві команди прагнули до перемоги. На 66-й хвилині «Гранада» домоглася свого, коли І. Мікель ударом з лінії штрафного знову вивів свою команду вперед.

Однак на цьому події не закінчилися: на 67-й хвилині «Барселона» провела першу заміну, випустивши А. Крістенсена замість Ф. Лопеса. На 75-й хвилині «Гранада» провела першу заміну, замінивши О. Мелендо на Х. Кальєхона. «Барселона», вирішивши зрівняти рахунок, провела другу заміну на 75-й хвилині, замінивши Ж. Кансело на Рафінью. Напруження матчу наростало, і суддя показав жовті картки І. Мікелю на 78-й хвилині та Хаві з «Барселони» на 65-й хвилині. Коли здавалося, що «Гранада» втримає перемогу, гравець «Барселони» Л. Ямаль на 81-й хвилині завдав ще одного удару і врятував очко для своєї команди. Обидві команди провели чергові заміни в заключній стадії матчу. На 84-й хвилині «Гранада» ввела в гру М. Узуні замість М. Аресо і зробила третю й останню заміну, замінивши Ф. Пеллістрі на К. Йозвяка. Барселона також зробила останню заміну на 89-й хвилині: Педрі вийшов замість М. Гуйу. Остання заміна у складі «Гранади» відбулася на 90-й хвилині: Г. Гумбау замінив Р. Торренте. Після фінального свистка обидві команди могли пишатися своєю грою в дуже конкурентному та видовищному матчі. Нічия 3:3 продемонструвала талант і стійкість як «Барселони», так і «Гранади».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сельта — Барселона, Гранада — Альмерія.