Альмерія — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

2024-02-12 23:51 12 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та ... Альмерія — Атлетик — 0:0. Чемпіонат Іспанії, 24-й тур. Огляд матчу, статистика

12 лютого відбувся один із матчів 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Альмерія (Іспанія) та Атлетик (Більбао).

Альмерия - Атлетик - 0:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистикаАльмерия - Атлетик - 0:0. Чемпионат Испании, 24-й тур. Обзор матча, статистика

Чемпіонат Іспанії, 24-й тур

Альмерія (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Л. Рамазані (27), M. Pubill (34), Л. Рамазані (53)

Огляд матчу Альмерія — Атлетік:

«Альмерія» та «Атлетік» нещодавно зустрілися в напруженому матчі Ла Ліги на стадіоні «Пауер Хорс». Незважаючи на те, що обидві команди показали сильну боротьбу, гра закінчилася безгольовою нічиєю, залишивши вболівальників в очікуванні нових подій. У першій половині матчу «Альмерія» та «Атлетік» йшли вперед, прагнучи вийти з глухого кута. Однак, незважаючи на кілька нагод, жодна зі сторін не змогла забити. Обидві команди продемонстрували відмінні оборонні навички, припиняючи спроби суперників забити гол. На 27-й хвилині гравець «Альмерії» Л. Рамазані отримав жовту картку, що означало невдоволення судді його фолом. По ходу гри напруга продовжувала наростати, і на 34-й хвилині жовту картку отримав гравець «Альмерії» М. Пубілл. З початком другого тайму обидві команди зробили важливі заміни. На 46-й хвилині «Атлетік» ввів у гру У. Гомеса замість І. Муніаїна, сподіваючись привнести свіжу атакувальну енергію. У відповідь «Альмерія» замінила Р. Гарсію на А. Вільялібру, давши зрозуміти, що має намір вирвати перемогу. 48-та хвилина ознаменувалася заміною Д. Лопі на Г. Мелеро, щоб додати стабільності в півзахист. Однак ситуація змінилася на гірше, коли на 53-й хвилині Л. Рамазані отримав ще одну жовту картку, а згодом червону, і «Альмерія» залишилася вдесятьох.

Команда «Альмерії», що залишилася в меншості, мужньо билася, і на 66-й хвилині їхній менеджер зробив потрійну заміну. А. Сентеллес і Б. Ланга замінили А. Ембарбу і С. Аррібаса, вливши у футбол. Аррібаса, вливши в команду свіжі сили. Тим часом у складі «Атлетика» з’явилися І. Руїс де Галаррета та О. Сансет, які замінили У. Гомеса та І. Руїс де Галаррета. У міру того як час минав, обидві команди провели ще по одній заміні, намагаючись знайти переломний момент. На 66-й хвилині «Альмерія» ввела в гру К. Лосано замість М. Міловановича, а «Атлетик» ввів у гру М. Весгу замість А. Еррери. «Атлетік» продовжував нагнітати тиск, зробивши п’яту заміну на 73-й хвилині, коли А. Беренгер замінив А. Ареса. Однак їм так і не вдалося прорватися через надійну оборону «Альмерії». Напруга зросла ближче до кінця матчу, коли на 84-й хвилині жовту картку отримав гравець «Атлетико» О. Сансет, а на 90-й хвилині — гравець «Альмерії» Г. Мелеро. Фінальний свисток залишив уболівальників розчарованими відсутністю голів, але вдячними за захопливе видовище. Це напружене протистояння між «Альмерією» та «Атлетиком» продемонструвало оборонну майстерність та рішучість команд. Хоча жодна зі сторін не змогла здобути перемогу, обидві команди можуть пишатися своєю стійкістю. По ходу сезону вболівальники з нетерпінням чекають нових захопливих зустрічей у Ла Лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Гранада — Альмерія, Атлетик — Жирона.