Контрольний матч. «Динамо»  (Київ) — «Динамо»  (Тбілісі) — 0:0. Огляд матчу, ВІДЕО

2024-02-13 17:46 У вівторок, 13 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником ... Контрольний матч. «Динамо»  (Київ) — «Динамо»  (Тбілісі) — 0:0. Огляд матчу, ВІДЕО

У вівторок, 13 лютого, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч на передсезонному турецькому тренувальному зборі. Суперником команди Олександра Шовковського були тбіліські «одноклубники».

Контрольний матч

«ДИНАМО», Україна) — «ДИНАМО» (Тбілісі, Грузія) — 0:0

«Динамо» (Київ): 1.Бущан (35.Нещерет, 46), 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 73), 4.Попов (25.Дячук, 73), 32.Михавко, 20.Караваєв (90.Гусєв, 73), 6.Бражко, 10.Шапаренко (37.Царенко, 35, 34.Сирота, 73), 29.Буяльський (К) (9.Пономаренко, 73), 22.Кабаєв (30.Діалло, 73), 91.Волошин (77.Беніто, 67), 11.Ванат (21.Супряга, 73)
Запасні: 51.Моргун, 74.Ігнатенко, 18.Андрієвський, 33.Балаба, 23.Осипенко.

«Динамо» (Тбілісі) (стартовий склад): 34.Макацарія, 3.Каландадзе (К), 6.Ломінадзе, 13.Романовський, 21.Лопес, 28.Сантіс, 29.Сіхарушвілі, 30.Симон, 31.Майсурадзе, 33.Акпудже, 39.Акіла

ВІДЕОогляд матчу >>>

Слід відразу зазначити, що гра розпочалася за суттєвої зливи, щоправда на якості газону це не позначилося. Грузини почали активніше. На 15 хвилині відбувся перший удар в ствір воріт киян від Сантіса. Бущан упіймав м’яча, який летів по центру. Першого удару наших, від Бражка, довелося чекати ще 6 хвилин. Але переважну більшість часу команди змагалися у кількості передач своєму, зупиняючись зазвичай на позначці 6−7. Перші 45 хвилин промайнули вкрай нецікаво. Був рух, була боротьба, іноді відбувалися удари, але влучань від наших так і не сталося. Як і по-справжньому небезпечних моментів.

Після перерви дощ посилився, дренаж почав вже не справляється, м’яч все частіше став застрягати у калюжах. В той же час кияни стали все частіше вибігати у контратаки, хоча вода на газоні цьому суттєво заважала. На 59 хвилині Ванат після пасу на хід від Буяльського наблизився до штрафного і пробив з його лінії — повз ворота. Боротьба у кожному двобої на воді стала ще більш запеклою, а от конструктиву в грі не побільшало. У підсумку — суха нічия на вкрай мокрому полі.

Наступний спаринг «Динамо» (Київ) проведе у п’ятницю, 16 лютого, проти «Петрокуба» з Молдови. Сподіваємося, погода покращиться.